Ankara Altındağ'da Neler Oluyor? Suriyelilere Ait Evlere, Dükkanlara ve Araçlara Zarar Veriliyor
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Bir Ankaralı olarak Ankara Emniyeti'nin tamamının Altındağ'da olduğu duyumunu aldım. Tekbirlerle Suriyelilerin evleri basılıyormuş şu an. Bu işin sonu kötü arkadaşlar. Hem de çok kötü. Türk milleti yeniden birleşiyor nidaları atanlar da var. Bu nasıl bir birleşme arkadaşlar. Çözüm bu değil. Kaybettiğimiz vatandaşımız için çok üzgünüz, bu insanlardan çok rahatsızız ama Teksas değil bu vatan, bu sokaklar.
   https://twitter.com/sufii_/status/1425536696565866511
   https://twitter.com/sufii_/status/1425536696565866511
   https://twitter.com/el_denizche/status/1425542506524123137
   https://twitter.com/el_denizche/status/1425542506524123137
   https://twitter.com/gcindemir/status/1425548106628804611
   https://twitter.com/gcindemir/status/1425548106628804611
    merutsukun
    Geç bile kalınmış hareket. Hoşuma gitmeyen tek şey sadece Suriyelilere yapılmış olması. Onlardan daha büyük işgalci afganlar var daha onları da gönderin. Normalde hümanistim, ama bu işgalcilere karşı Hitler'den bile daha ırkçıyım.
     tsukyomi
     Kristallnacht v2.0 diyelim biz buna.
      maskoff
      cidden çok yazık... ülkeyi yönetememek denir buna. bu olaylar yaşanıyorsa bunun sorumlusu bellidir.
       cinayetvaraga
       Kimse kusura bakmasın. Kimse kalkıp bunun yanlış olduğundan da bahsetmesin. Bizim topraklarımızda, bizim vatandaşımıza saldıran, öldüren, taciz eden, tecavüz eden, gasp eden herhangi bir mülteci bu fitili ateşlemiş olacaktı. Sığınmacı olarak gelip başı önde yardıma muhtaç olduklarını bilsek belki bir nebze kahırlarını çekeriz ama kalkıp palazlanan mülteciyi ve arkasındakileri de barındırmayalım zaten. Şu hareketler tüm Türkiye'ye sıçrayacak. belli bir şey bu. Hükümetin yaptığı yanlışı halk kendi doğruları ile düzeltmeye çalışacak. daha büyük yanlışlar yapılacak lakin varsın olsun. Azdan az çoktan çok gider! Vatandaş biziz, onlar artık işgalci konumunda. Ülkelerindeki savaşı çok arayacaklar çok!
        talihsizinteki
        bunları ülkeye sokanların istediği hareketler bunlar bence yapılmaması lazım
         rahat
         devlet bahçeli'ye yarayacak hareket. bu zamana kadar ülkenin mülteci yuvası olmasına ses çıkarmadı, bundan sonra milliyetçilik naraları atarak oy toplayacak. ben yemiyorum ama milletimiz yiyor. afiyet olsun ve güzel ülkeme geçmiş olsun. bu olayları yaşamayı hak etmiyorduk. bunu bize hak ettirenler yine yukarıdan bas bas bağırıp bize milliyetçilik satacak. çoğumuza vatan haini alçak diyecekler. biz alıştık artık ülkesini seven insanlar olarak vatan haini olmaya. bir daha oluruz.
          detokssuyu
          Ülkenin her yerine sirayet edecek umuyorum ki masum ve garibanlar zarar görmez ama böyle bir ayaklanmanın da olması şart çünkü ülkemiz ülkemiz olmaktan çıkıyor artık.
           asit
           Kaos ortamı kaçınılmaz oldu artık. Kaosun en çok kimin işine yaradığını da herkes biliyor. Keşke alet olmasa halkımız ama adalet olmayınca bu da kaçınılmaz bir yerde. Çoğumuzun önceden tahmin ettiği manzaradır bunlar. Sonumuz hayrolsun..
            absurdizm
            anasını s*ktiklerim 18 yaşında bir yavrumuzu öldürdüler bir kişiyi de hastahanelik ettiler. yatacak yer bırakmasınlar
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.