Aniden Gelen Abi Ben Buna Nasıl Katlanmışım Farkındalığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   johnnybravo
   Bazı insanlara yada olaylara katlanmamız gerekirken bile katlanırız. Gerçekten kendimiz için vakit kaybıdır bu katlanma hali. Kendimizden çalarız hep. Ve o an. O an aniden gelir, deriz ki ben buna nasıl katlanmışım.
    ladydisko
    genelde katlanamadığım için ben bu hale düşmüşüm oluyorum
     busrawashere
     öğrenci evine bir tek ben öğrenciydim ama o nasıl müthiş kötü yerdi oturduğum yurt en eski yurtlardan biri olmasında rağmen cennet gelmişti
      mevsimlerdensnbahar61
      Oluyor arada
       bidakkasimdi
       Benim öyle bir farkındalığım olmadı ama muhtemelen ailemin benim hakkımda öyle bir farkındalığı olmuştur.
        libidio
        karakter yoksunu insanlara
         zimbo
         Mesela 2020 ye nasıl katlandığımızı hala anlayabilmiş değilim.
          rotasizkerim
          o kadar da şey etmemek lazım son pişmanlık fayda etmez. o kadar çok ki hangisine desem bilemedim.
           dipsiz
           Toplanın, anlatıyorum. 2016 bi adamdan hoşlandım, internet üzerinden. 2017'de de yine internet üzerinden kendisine ilan-ı aşk yaptım. Benden 10 yaş büyük ve bekar bir adamdı. Adam, duygularımı ciddiye almadı. Bana hep laf sokardı, ezerdi, kalbimi kırardı. Hasta mısın? diye sormuştum (klima çarptığını söylemişti) o da bana senin kadar hasta olamam demişti (bana psikolojisi bozuk kız muamelesi yaptı) bana çirkin olduğumu söylerdi. Engellerdi, engeli açıp ağzıma sıçar yine engellerdi. Felsefe ve psikolojiye ilgiliydi, insanları manipüle edebiliyordu bana da hep psikolojik şiddet uygulardı, en iyi yaptığı iş zaten. Ruh hastası! Ben de köpek gibi hep onun ağzına baktım. Ne özgüvensiz bir kız mışım! Daha sonraları da engelleyen ben oldum. Şimdi olsa asıl ben onun ağzına sıçarım. Başlarım senin aşkına ama bir saniye katlamam basarım engeli.
            soni_
            Bizim sinifta bir cocuk vardi 8nci sinifa kadar agzima sicti resmen beni dukkana yollardi ana avrat kufur ederdi istedigini dzugun yapmadigimda yapistirirdi tokati icim icime sigmiyordu ama susuyordum yinede cunku beni dover diye korktum surekli simdi 8 yil nasil katlandigima sasiriyorum (bu yil akillandim onun agzina sicacaktim ben ama baska okula gitti kacirdim maalesef)
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.