Angela Merkel'in Konvoyu Böyle mi Olmalı? Türk Olarak Ben Bile Utandım!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   demli_cay
   Dünyanın 4. büyük ekonomisini yöneten Almanya Şansölyesi Merkel'in, bugün toplantıya gelirken ki makam aracı konvoyu. Birileri Alman devletine "itibardan tasarruf olmaz" sözünü söylesin de akılları başlarına gelsin! Sadece 2 arabayla yola mı çıkar koca şansölye,koca devlet başkanı bu ne hadsizlik! 150 araçlık konvoyla çıkacaksın yola 500 tane koruman olacak...Yazık... Alman devletini bu hale düşürenler utansın!
   https://streamable.com/emh4yl
   Merkel'in konvoyu
    busrawashere
    aynen o yolların ve yollara açılan tüm yolların hepsi kapatılıp, dünya kadar adamla ışıklı yollardan gitmeliydi
     cansevim
     ay yazııık fakir galiba bu almanlar bizi kandırıyolar. söyleyelim canım reisimize bir kaç milyon dölar da bunlara hibe etsin. bir iki araba alsınlar. olmaz ki böyle
      cinayetvaraga
      300 Spartalı filmini tüm doğu toplumları eleştirmişti ama yorum tam olarak buna dayanıyor. Örneği niteliğinde bir paylaşım.
       redblack
       Pii bi de audiye biniyor insan mercedes maybach kullanir, fakirler yaaa... Bak bizim Sultan I. Recep Tayyip Erdoğan Han Hazretlerine (Hükmü daim olsun🤲🏻) kolorduyla birlikte sefere çıkar gibi gidiyor.
        gregory_
        Boşuna kıskanmıyor Almanya bizi, yazık hallerine bak.
         _umut_
         Belki canının her an tehlikede olmasını gerektiricek şekilde insanların tekerine çomak sokmuyordur ve iyi biri olduğu için, etrafına iyi davrandığı için kimsenin ona zarar vermeyeceğini düşünüyordur. Sadece teori olarak düşündüm....
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.