Anal veya Oral Seks Yapan İnsanın Kendine Gram Saygısı Olmaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kisidegildisiii
   Seks yapmak için uygun bir kanal varken neden anal ya da oral seks canım insanlar? O kanalların bambaşka işlevleri var, bırakın asıl işlevini yerine getirsin. Adamın işediği yeri ağzınıza sokuyosunuz ya bundan daha iğrenç çok az şey var gerçekten. Siz ne düşünüyorsunuz?
    benita
    Düşünmüyorum, milletin tercihinden zevkinden banane
     me_out_bye
     Sebebi: Tek düzeliktem kurtulma 🤔 İnsanlar bir şeyi birden fazla kez yapınca monotonlaşabilir. Başka şeyler hiç yapmadığı ilk defa deneyeceği işlere heyecanlanır ilgi duyar. Bu sebepten bir tane deli bir kuyuya taş atar. Bir yerde işte böyle monotonluktan sıkılmışken bir şey bulur. Sonra insanlar arasında MERAK ve HEYECAN hissetme ile bu yayılır.
      noway
      oral seks için söylediklerine katılmıyorum. olabilir fakat anal seks konusunda yüzde yüz haklısın. not: arkadaşlar fikirlerim yüzde yüz kendimi bağlar. buradan kendinize pay çıkartmayınız lütfen.
       cinayetvaraga
       Senin açacağın başlıklara sokim.
        amakafamiznasiguzel1
        ...
         luciferin_kizkardesi2
         İstediğini yapsın kardeşş bizene. Sen yapma ama o istediği zaman istediği manyakça şeyi yapsın. O tüm mikrobu ağzına alıyor. İyh midem bulandı 🤢
          eski_bi_tanidik
          Böyle bi başlığı açmaya tenezzül eden bir insanın da kendine zerre saygısı olmaması
           ggg89
           Bana göre de başladığı gibi haldır huldur girişip 52 saniyede bitirenler (tr ortalaması) iğrenç geliyor. Öyle sevişenler yemeği sandviç olarak veya çerçöp atıştırarak yiyen zevksiz insanlardır. Güzel bir şey yapıyorsan özenmelisin, sakin ve tadını çıkartarak yapmalısın. Sunumu olur, ön hazırlığı olur ara sıcak olur aperitif olur. Yaşayın biraz be. Yok işediği yermiş de bilmem ne... Demek ki kimseyi sevmemişsin üzgünüm. İnsan sevdiğinden iğrenmez.
            domatescokpahali
            haaaahh bi karısmadığımız bu kalmıstı oda oldu. yaw sizene arkadasım millet naparsa yapsın ister ağzına alsın ister cenibe koysun sizi ne alakadar eder
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.