Anal Seks Sonucunda Hamile Kalma Olasılığı Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   galatasaraylibircivciv
   İyi günler iyi günler uzun bir süre yoktum evet ve yine geldim ilginç bir olayla sizden bilgi almak için geldim dio ailem 🙂 hemen konuya giriyorum Arkadaşım bundan 1 ay önce sevgilisiyle anal sex denemişler ve aynı gün içinde 2 kere adam kızın içine boşalmış dediğine göre hemen lavaboya gidip temizlenmiş normalde her ayın belirli günlerinde regl olan kız bu 1 aydır regl olmamış sizce hamile kalmışmıdır gecenin 12 si bunu bana anlatınca içime kurt düşürdü ne yalan söyleyeyim ama bilmiyorum yani öyle bi ihtimal varmı 🤔
    cinayetvaraga
    tabi canım. sıçar gibi doğuruluyor. memleket onlarla dolu baksana.
     alevalevay
     Kesin bi arkadaşın başına gelmiştir
      kafatamircisi
      sen ne diyorsun rüzgardan bile hamile kalan var bkz. Meryem Ana (Meryem bir haltlar yemiş)
       me_out_bye
       Götle kukunun yolu aynı olmadığına göre ? Sen cevap ver. İkisinin birleşen bir yol olmadığına göre içeride ? Ayrı girişler olduguna göre ? Bagırsağına kerkinmiş. En fazla hastalık kapar xd Çocukta varsa birşe Ama kadınlarsa bu girişler birbirine yakındır ve çok güzel yolu vardır yane. Eğer dışarı kaçırdıysa oradan oraya bulaşma imkanı vardır. Söyle arkadaşına akılli olsun. Her abaza ite kaderini teslim etmesin.
        slmbnarda
        Bilmiyorum valla konuyu işin uzmanına sormak lazım 🤔
         fuzbing
         gece 12den beri nasıl beklediniz sormak için?
          oedon
          Anal veya vajinal seks fark etmeksizin evakuasyon esnasında illa meni hazır ol pozisyonunda dümdüz gidecek diye bir kaide yok. Yoğun bir evakuasyon esnasında meni kanaldan taşabilir ve yerçekiminin etkisiyle geriye doğru akmaya başlayabilir. Ayrıca temizlik sonrası anal kanal yeterince meniden temizlenmemiş olabilir. Anal seks esnasında veya sonrasında meni geri akmaya başlarsa teknik olarak perine bölgesine ulaşabilir. Bu bölgede anüs ve vajina girişi birbirine çok yakındır. Böylece anüsün dış kısmı meni ile bulaşabilir. Vajina ağzının da bu bölgeye yakın olmasından dolayı kişinin gebe kalma ihtimali olabilir. Ayrıca meniyi arındıracağınız bölgeye soğuk su tutmak sıcak suya göre daha iyi sonuç verecektir. Bu arada anal seks yapıyoruz diye korunmamıza gerek yok gibi bir durum söz konusu değildir. Cinsel bir birlikteliğe kapı aralıyorsanız her halükarda kondom kullanmalısınız. Bunun vajinal veya anal seks olması fark yaratmaz. Ayrıca çiftlerin anal seksin vajinal sekse benzemediğini bilmesi gerekiyor. Hoş olmayan sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsak öncesinde lavman ile rektum temizliği yapmalı ve anal douching prosedürünü uygulamayı unutmamalıyız. Daha kolay bir penetrasyon süreci için belli başlı yardımcı su bazlı kayganlaştırıcıları tercih edebiliriz. Bu gibi durumlarda sakın ama sakın bebek yağı, krem vb. yan ürünlere başvurmamamız gerekiyor. Ve en önemlisi... Seks cahiliysek kondom kullanmalı, seks gurusuysak kondom kullanmalı, cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak istiyorsak kondom kullanmalı, yeni bir partnerle bir birliktelik yaşıyorsak kondom kullanmalı ve uzun bir birlikteliğe çıkmaya karar vermemiz takdirinde ancak ve ancak cinsel yolla bulaşan hastalıklar için belirli testlerden geçtikten sonra altı ay sonunda aynı testleri tekrarlayıp sağlıklı bireyler olduğumuz kesinleştikten sonra korunmasız cinsel ilişkiye geçebiliriz. Evet, birazcık zahmetlidir. Hah... arkadaşınızın gebe kalıp kalmadığını öğrenmesi için ayrıca bir eczaneye uğrayıp gebelik testi rica etmesi çok zahmetli bir süreç olmayacaktır. Öncesinde regl sürecinin geciktiğini söylerse kendisine ona göre bir test vereceklerdir.
           absurdizm
           her şey olabilir çokta şey etmemek lazım
            alevalevay
            O değil de dioda ne kadar çok seksolog varmış
             artenemy
             Cinselliğin ne olduğunu bile bilmeden biyolojik olarak geri dönüşlerini düşünmeden ne nedir fark etmeksizin cinsellik yaşamak. Bu ne cehalet yarabbi.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.