Ana Kuzusu Erkeklere Demek İstedikleriniz!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gundemss
   İlk olarak demek istiyorum ki ilerideki eşine bol sabırlar ya da Allah kurtarsın. Ben bu kadar kanser bir tür görmedim. Annesi ne derse o ne isterse o kendine ait fikirleri oluşmamış oluyor, hazıra alıştıkları için biraz da safımsı oluyorlar. Anne sevgisi evet başka ona lafım yok ama kendinize ait bir yaşamınız, düşünceleriniz olsun nedir bu bağlılık. Hem kendinize hem karşınızdakine yazık. Bir erkek arkadaşım beni bile annesinin istediği gibi giyindirmeye çalışmıştı :D Erken kurtuldum da rahatladım.
    absurdizm
    kesip yerim sizi
     me_out_bye
     Değersiz erkeklerdir. Annen ilk ailen eski ailendir. Sevdigin eşin ise senin kendi ailendir. Onu kimsenin altına koyamazsın. En değerli o dur. Annem bk yesin. Aramıza karışamaz. - Muhtemelen ömrünün sonuna kadar yaşlı egemen yönetimde kalacak olan insandır. Çunku en değerlisi olarak annesini seçer başka kimseyi kıyas tutmaz onunla herkes anasından sonra gelir. Bu tiplerle evlenenler acilen kaçıp kurtulmalıdır. Çunku her şey annenin vicdanina kalmiştir. Bir insana bu kdr guç verirsen illaki şımaracaktir. Anne de bunu kullanmaya başlarsa ? Hayatınızin tadıni kaçirabilir. Bu süzme ana kuzusuda belki bunu bilir bekli anlamaz ama en değerli olarak onu konunlandirdigi için ona toz kondurmayacagi için hala görevini uşakliğini yerine getirir. Buyuk ihtimal siz yorulursunuz. Anne zevkten dört köşe olur. Menepozdan sonra yeni orgazmi bu olur. Sık sık oglucunu kullanır zafer kazanmak için. Ve ihtiyar orgazmı olur kaynana kahkahası atar.
      sairsel
      Ana kuzusu olan erkek hiçbir yerde mutlu olamaz.
       noway
       belli bir yaştan sonra ana kuzuluğu hiç sempatik gelmiyor. tabi annenizi seveceksiniz değer vereceksiniz ama zırt pırt aramak akıl almak olacak şey değil
        abdes_terligi
        ana kuzusu erkekten kastınız ne oluyor? annesi düzgün bir insansa benim için sorun yoktur ama annesi düzgün değilse ve adamın hayatını yaşamasına engel oluyorsa araya mesafe konulması şart. Adamın kendi hayatını kurması ve her birey gibi bağımsız yaşayabilmesi gerek.
         silmarillion
         Aile bir insanın sırtındaki en büyük yüktür. Bunu demek isterdim
          eski_bi_tanidik
          Senin kendi kişiliğin var cnm Sen hayatta tek başınasın annenle değilsin
           lovewkoko
           lise arkadaşım caner. ulan eşşek kadar adamdın anan gelir halı sahada sırtına havlu geçirirdi ben utanırdım lan. şimdi napıyosundur acaba anan napıyodur :(
            ulanayca
            şaka maka tehlikeli bi durum bence. ilerde evlilikte sıkıntılara sebep olur bence.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.