123
8.11.2020
Ana Akım Medyanın Çuvallaması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   canece
   Ülkemizin koskoca Hazine ve Maliye Bakanı istifa ediyor ve bu hiçbir haber kanalında yer almıyor. Cumhurbaşkanlığından onay alamadıkları için haber yapamıyorlar anladığım kadarıyla. Yandaş medyanın habercilik anlayışı bu kadar olur işte. "İddia" diye verme cesareti bile yok bunlarda.
   https://twitter.com/bpthaber/status/1325486611988090885
   https://twitter.com/bpthaber/status/1325486611988090885
    herseyinaktivisti
    O kadar geç verdiler ki şok oldum resmen. Hatta vermediler yani :) hala da iddia filan diyorlar.
     littlejohn
     2. bi soylu vakası olmasın diye reyizden teyit beklemişlerdir
      thetalentedmrripley
      Tarafsız ve bağımsız medya nedir unuttular çünkü. Haberi net ve doğrudan vermek nedir bilmiyorlar. Rüzgarın ne yönden eseceğini bilemedikleri için bir işaret bekliyorlar. Hele bi göz yaşı mı dökecekler yoksa alkış mı tutacaklar belli olsun da sonrasında ona göre haber yaparlar.
       bendemistimama
       Aman alismadiniz mi daha? her yapislarinda sanki hic olmuyormus gibi sasiriyorsunuz.
        pikap
        veremezlerrrrr! tayyip erdoğan'ın izni olmadan osuramazlar bile. böyle bir haber geldiğinde orada bulunanların ruh halini düşünmek bile beni eğlendiriyor. sıçtık ifadesi, telefon ve talimat beklemeler. ülkenin en güçlü 4-5 isminden birisi istifa ediyor ve haber yapamıyorsun. şaklabanların mekanı.
         dr.rock
         Haber kanalı babasının malı arkadaşım Size ne, Siiizeee ne... Sizde akıllı olun izlemeyin mk ya da "bu ne lan nası ülke bura" diye eylemlleşin... Anca laf söz Babam bana haber kanalı gaste alçak söz verdi saten
          dr.rock
          A haber ismini nerden almıştır biliyor musunuz bi gün birisi AKP genel merkezinden çıkarken bi adamın köpeğini ısırdıını görmüştür sonra tepki olarak "AAA HABER" demiştir, ordan
           deryaa92
           Ana akım medya bir süredir işin eğlencesinde. Haber yorumlayalım, günlük gelişmeleri verelim... Etliye sütlüye karışmayan medya mı olur, biz de var işte. Vatandaş gazeteciliği ve twitter sağ olsun üç beş bir şey öğreniyoruz biz de.
            ceviz-agaci
            Yakında TRT bile isyan edecek ben öyle seziyorum. Bunlarda ne yapsın garibanlar kim patronları olduysa adamlar iflas etti kayyum atandı... Bence Ece Ünermidir nedir o şaklaban kadın sunsun tüm kanallarda haberleri
             peripedia
             Habercilik ve gazetecilik yapmadıklarını birer kukladan ibaret olduklarını bir kez daha kanıtladılar. Biraz olsun şaşırmadım. Ankara büroları olmayan kuruluşlar hepsi. Günlük talimatlarla hareket ediyorlar.
              ozymandiase
              Neden televizyon izlemiyorum sorusunun tam olarak cevabı bu. Ana akım medya mevcut hükümetin elinde ve istedikleri gibi yönlendiriyorlar. Asla doğru haber alamıyoruz. İstediklerini istedikleri şekilde verdiriyorlar bize. Bunun en net örneğini birçok kez yaşasak da bu artık baya aleni oldu.
               plazacalisani
               Ya 24 saat olmuş, neredeyse doğru düzgün bir şey yok. Bugün, iletişim Bakanlığı açıklamasını 5-6 saat bekledik ya. Olay ilgili açıklama yapan tek kişi Nagehan alçı oldu. Şaka gibi ülkeyiz resmen. Maliye Bakanı trip atar gibi istifa ediyor, bir Allah'ın kulu bir açıklama yapmıyor.
                gizemino
                Hala haberleri televizyondan takip eden kaldı mı gerçekten? Ben çok önceden bıraktım
                 gunes-sahin2
                 Biz artik kendilerine medya degil, ana akım ulak diyoruz..
                  dioberbat
                  Medya var mı ki
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.