40
16.10.2020
Amme Hizmeti: Sonuç Garantili Bir Tavsiye Bırak
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   okadin
   Hepimizin hayattan aldığı dersler, bununla birlikte uyguladığı taktikler var. Bu başlık altında hayata, eğitime, ilişkilere dair sonucundan emin olduğun bir tavsiye bırakmanı rica ediyorum. Benim sonucuna en çok güvendiğim, sağlamasını yaptığım tavsiyem; gergin geçeceğine inandığınız, heyecanladığınız ya da sizin için çok önemli olan görüşmelerde soru sormanız, sorularla konuşmayı şekillendirmeniz kontrolü elinizde tutmanıza katkı sağlıyor. Aksi takdirke heyecanıza kapılıp sürükleniyor ve efektif bir görüşme gerçekleştiremiyor, sonuç alamıyorsunuz. Sorularla yönettiğiniz bir görüşmede risk ortadan kalkıyor.
    busrawashere
    deli saçma ama dumbledore gandalf'ı yener o yüzden böyle bir tartışmaya girmeyin
     gregory_
     Yarın yapabileceğiniz bir işi asla bugün yapmayın.
      mevsimlerdensnbahar61
      Anlamayacak insanlara laf anlatmayın boş çaba
       amakafamiznasiguzel1
       sonraki gün üniversite sınavına gireceksiniz, o gece alkol almayın. tecrübeyle sabit, sıçıp sıvıyosunuz sonra :)
        redblack
        İş arkadasinizi özel hayatiniza tasimayin. Disarida gezelim, tozalim girmeyin bu topa, is yerinizde ciddiyet kalmaz, istemsizce bir sey paylasirsiniz, bunun dedikodusunu yapar.
         thetalentedmrripley
         Iddaa mı oynayacaksanız, kazanmak mı istiyorsunuz? O halde benden tüyo almadan kupon yapmıyorsunuz. Maçı bana yazın, ne dersem tam tersini oynayın. Çok şükür bugüne kadar tutturduğum tek kupon olmadı.
          mehmet_08
          Cami yaptırın böylece her müminin duasında sevap point kasarsınız
           sinan-kemal
           Sınavda kopya çekecekseniz gözcü ya da gözetmeni gözünüzle takip edip, göz hapsine almayın.
            ladydisko
            karşınızdakini tam anlamadığınızda akıl yürütmek ya da anlamadım demek yerine anladığını şeyi tekrarlayın böylece yanlış anlaşılmalardan kurtulun
             dr.rock
             “Hangisi doğru” sorusu ömür boyu, bir çok konuda önünüze çıkacak. Çözümü; Bir doğru Doğruyu doğuruyorsa Doğrudur Örnek; İkiside Doğru, ama hangisi en doğru: - Mühendislik mi? - Konservatuar mı? Doğacak olan doğru? tercih formu önünüzde kararı siz vereceksiniz para mı? Mutluluk mu? Karar verdiniz=mutluluk Konservatuara girmek beni daha mutlu edecek Mühendis olmak beni mutlu etmeyecek Seçim ; konservatuar Ama para Ama daha gençsin doğru kararı veremezsin Ama ya yanılıyorsam Ama ülke şartları vb... Geçiniz Bu felsefeye göre konservatuara giderseniz kesinlikle daha paralı, huzurlu ve konforlu bir mesleğiniz olacak GARANTİ VERİYORUM Unutmayın: BİR DOĞRU DOĞRUYU DOĞURUYORSA DOĞRUDUR
              cinayetvaraga
              evde ekmek yaparken içine zeytinyağı koyun.
               sairsel
               Kimse için bunu yapmaz demeyin! Bu hayatta herkes her şeyi yapabilir 😉
               /
               0

               Tarihe Göre

               İçerik bulunamadı.