Amirinin-Müdürünün Beceriksizliği Yüzünden Çile Çeken Kaç Kişi Var?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   ilk dio'yu yazan arkadaşın söylediği teknik terimleri anlayamasam da olayın özünü kavradım. şu çok normal bir şey iş yaşamında. yönetici olmak için o işi iyi bilmene gerek yok, orayı iyi yönetmek senin görevin. yani bu arkadaşın bilgisinden yararlanılacağına pasifize edilmiş. bu gerizekalılar yüzünden işler hep aksıyor. her kafadan bir ses çıkıyor. işin ehli de konuşuyor teneke de. müdür denilen dallama kimi dinleyeceğini bilmiyor sonra bu terminler neden gecikti? gecikir tabi amk. fakat şöyle de bir durum var, iş profesyonel olarak yapılır. yani para karşılığında. önceliğiniz elbette huzurunuz ama para da ilk sıralarda. eğer gösterdiğiniz emeğin karşılığını alamıyorsanız o iş için üzülmeyi bırakın. ayrıca tüm dostlara yalnız olmadıklarını, bu dallamaların her yerde oldğunu söylemek isterim.
    eo110
    İş hayatım boyunca maalesef hep vasıfsız, liyakatsiz amirlerle çalıştım.Emekli olana kadar da öyle olacak muhtemelen. Daha çok çekeceğim var
     sairsel
     İki çeşit yönetici vardır: Bir tanesi tepeden inme gelen atanmış yönetici, bu kişiler mekteplidir, teoride işi biliyordur ama pratikte sektörel piyasaya hakim değildir. Böyle kişilerin altında çalışıyorsanız Allah yardımcınız olsun. Bir tanesi de alaylı olan yani o işin çekirdeğinden yetişmiş kademe kademe yıllarını vererek yönetici konumuna gelmiştir. Böyle kişilerle çalışmak nispeten daha kolaydır en azından altta işlerin nasıl yürüdüğünü bilir ve önünüzü açar.
      vsjvsjvsjv000
      Inşallah başka bir yere atanıp gider. Söyleyeceklerim sadece bu kadar.
       sedans
       İnsanın emeğinin yok sayılması çok kötü gerçekten ama bu haksızlığa uğrayan kişinin durumun kendisiyle bir alakası olmadığını bilmesi lazım. Bu durumun vahametini hafifletmez belki ama kişinin kendisini kötü duygulardan koruyabilir bence.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.