Amerika’ya Gidince Türkiye’nin Kıymetinin Anlaşılması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Sermiyat Midyat’ın yaşadığı durumdur. Linç yemeye hazır olduğunu beyan eden Midyat, “ABD'ye gelince ülkemin kıymetini anladım. Cumhurbaşkanımıza, Sağlık Teşkilatımıza teşekkür ederim. Tenkit etmeyi bildiğimiz kadar takdir etmeyi de öğreneceğimiz günlere” diyor. Bu aydınlanma ise süper güç dediğimiz Amerika’nın pandemi karşısında sergilediği tutumdan kaynaklanmış. Çok şaşırdığını ifade eden Midyat, “Bakın herkes sokaklarda, kuaförler açık, restaurantlar açık, herkes dip dibe” diyor, içindeyken anlayamıyormuşuz öyle söylüyor. Sermiyan Bey, Türkiye diye başka bir ülkeden bahsediyor olabilir mi? Çünkü bir hafta öncesine kadar bizlerde dip dibe yaşıyorduk, restaurantlarımız da gayet açıktı. Kuaförlerimiz hala açık.
    busrawashere
    peki
     imailahorsilahh
      cinayetvaraga
      hani şimdi bu davar karısını döven, darp raporu aldıran ama film yapmaya gelince de kürtlük arkasında sığıntı olarak toplumsal gerçekçi olmaya çalışan müsvedde değil mi? Toplum imajını yitirince baska yollardan mı prim yapmak geldi aklına bakim. karakterin olsun lan biraz. vitaminsiz!
       muzlu-pasta
       Amerikada mal bizde malız bir fark yok Midyat bey
        eski_bi_tanidik
        Restaurant değil restoran. Ingilizce mi yazıyosun türkçe mi belli degil
         dr.rock
         Sermiyan beyi severim, hicivli sinamacıdır ama maalesef covid de avrupa birincisi olduğumuzu unutmuş olabilir, ama olsun genede sevilesi adamdır
          benita
          Nasip olur mu be...
           gregory_
           Bu Sermiyan bildigin mal zaten.
            sairsel
            Toplumsal imajını kaybeden kim varsa ilk işi iktidara doğru yanlamak!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.