Altın Portakal Film Festivali’nde Nihal Yalçın’ın Konuşmasının Tamer Karadağlı Tarafından Sabote Edilmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   https://mobile.twitter.com/dijitalgastecom/status/1446921879621718028
   https://mobile.twitter.com/dijitalgastecom/status/1446921879621718028
   Bu seneki Altın Portakal Film Festivali’de En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü Nihal Yalçın kazandı. Kendisi tatlı tatlı konuşmasını yaparken konuşmanın ortasında Tamer Karadağlı birden ödülü eline tutuşturup alkışlatıyor herkese. Kadının konuşması sebepsiz yere kesiliyor. İstanbul sözleşmesi yaşatır demek niye bir problem sizin için. Niye susturmaya, sabote etmeye çalışıyorsunuz bir şekilde. Gerçekten anlamakta güçlü çekiyorum.
    patronicee
    Feminizmin b*kunu çıkarmaya yemin mi ettiniz siz hayırdır? Adam hiç bir şey yapmıyor ve gayette samimi.
     zraporu
     HER ŞEYİN YERİ VARDIR. Kimse bu ülkede sistem ne bilmediği için bu şekilde bir muameleye maruz kaldı hiç kusura bakmasın, haketmiş. Kadının hakkını aramayı, yangınları sorgulamayı bir ödül töreninde ödül aldığın anda yapıyorsan bir art niyetin ya da prim reklam hedefin var demektir. Demagoji yapmayınız. Oraya ödül almaya gelmişsin teşekkürü et in sahneden ne SHOW yapıyorsun??? Mağdur edebiyatına sokuyorsun??? Primden başka bir şey değildiniz maalesef Nihal Hanım. Kadınlar diyosun hiçbir kadın cinayetinde sizin çığlığınızı duymadık??!! Reklam yapma boş yapma. Bu konu, senin cebine para olarak girebilecek kadar basit bir konu değil. Kadın olarak hassasiyet lütfen! Yok yangın diyosun. Lan ne alaka ödül törenindeyiz. Sabır.
      lutfen-ama
      Tamer Karadağlı'nın bir dublajını yaptı diye kendini Tony Stark sanması peki? 😂 Allahım hareketlere bak bizim oyuncularımız niye böyle ya, yarısı role giremiyor yarısı da rolden çıkamıyor. 😂
       gulfemkaya
       Arkadaki mimikleri görünce delirmemek elde değil
        mrlawyerkk
        O mimikler o sabırsızlık falan nedir öyle ya. Prosedür dışı bir şey olduğu için Nihal Hanım da şok içerisinde zaten. Demek ki yaptığı doğru bir şey değil samimi bulan arkadaşlar.
         1kendinibilen
         abi saçmalamayın bunda ne var bence adam samimi susturmak için yapmamış bu hareketi
          silmarillion
          Bu adamla birlikte çalışmış tiyatro öğrencisi bir arkadaşla tanışmıştım üniversite yıllarında, ne kadar ş...siz biri olduğunu anlatıp dururdu bize. Çok mübarek adam, kendisinden beklenen kral hareketlerden birini yapmış yine 👏🏻 👏🏻
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.