15
18.9.2020
Alternatif Bira Muhabbetleri
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   pillowtalk
   Yani bazen sohbet edecek konu bulunamıyor. Sessizliği de sevmiyorum. Ne söylesem diye düşünüyorum. Boş konuşmak da istemiyorum. Varoluş sorgulamak da kafa açıyor bir süre sonra. İnsanlar hakkında konuşmak da sıkıcı. Bu sıkıntıyı çeken bir bizim tayfa mı?
    gregory_
    Futbol ve politika olmasın başka hepsi uyar, bir de bira değil vodka olsun:)
     ahmetsakar
     aborijinler telepati ile anlaşıyolarmış bi kitapta okumuştum. bir çift yürek olabilir kitabın ismi sanırım oydu. orada bi grup ava çıkıyorlardı ya nasip diyerek. kanguru avlıyorlar. akşam işte kabile reisi mi artık neyse trans haline geçiyor ateşin başında ve avcı grup ile telepatik yollarla anlaşıyor. avcı grup kanguru avladıklarını ama getirirken yorulduklarını söylüyor. kabile reisi de o zaman kuyruğunu kesin diyor. ben de burada oturmuş bira içiyorum. yerleşik hayata geçmek saçmalık. bu insanlar, mekanlar hepsi dekor. keşke o kabilede olsaydım. o zaman hayat nasıl olurdu acaba.
      cixmq
      Alkol içtiğimizde bizim tayfa full pert tek ayakta kalan genelde ben oluyorum onlar değişik değişik konuşur bende hallerine güler geçiştiririm o yüzden alkol içildiğinde boş muhabbet vb şeyler de hoş oluyor gülüyorsun takma kafaya bence devam :)
       ladydisko
       daha çarpan içkilerle bom boş bir konudan konuşmak en iyisi
        busrawashere
        tuzlu fıstık iyi gidiyor diyorlar ama fındık daha iyi değil mi ya muhabbeti temizdir, kimseye zararı yoktur aa bak bu da fındık yiyor diyen de yok
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.