Alporria!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   a.l.p.o.l.l.o.n
   Alporria Federasyonu'na hoşgeldiniz ! Diğer ülkelere karşı anarşist,ezoterist ve komünist yaklaşmaktadır. Amaç halkın adil şeklinde bir araya gelerek güçlenmesi, bu birlikte sınıflara ayrılıp verdiği emeği kadar ekmek yemesi talep edilir. Başta yönetici grubu olsada bunlar sembolik gösterilir ve halktaki herkesin bir rolü bulunup yerine getirmesi halk gereği zorunludur. Her vatandaşın hayat şartı serbest ve mesleki başarısı desteklenilmektedir. Eğer isterse farklı sınıfa terfi edilir ve yeni bir rol edinebilir. Bu ülkede tek katı kuralsa suç işlenirse halktaki herkesten ceza kesilir ve cezayı işleyen neresiyle işlediğiyse orası kesilir. Evet nerde kalmıştık..... Alporria'ya hoşgeldiniz ! Burası sizin ellerinizde 😏 Her kimse küçümseyen,işte geliyor ALPORRIA !
   https://www.youtube.com/watch?v=D_2bluVPsb0
   https://www.youtube.com/watch?v=D_2bluVPsb0
   https://www.youtube.com/watch?v=k1-TrAvp_xs
   https://www.youtube.com/watch?v=k1-TrAvp_xs
    berat-albayrak-official
    Bu devlet kominist mi faşist mi sosyalist mi tayyipist mi muzlupastaist mi?
     moon_night
     wtf
      tsukyomi
      Anarşizm ve komünizm birbirine çok zıt şeyler, ezoterizm hakeza. Benim dikkatimi bir suçlunun cezasının tüm halka kesilmesi çekti. Yani bu zaten bu ülkede olan bir şey, her gün ödüyoruz cezamızı misli misli. Bilemedim, bu ütopyanın arkasında sağlam bir distopya var Alporria 😅
       strangestar
       Kısasa kısas olması adalet daha çok sağlar.Ama herkese kesilmesi halkı devletine düşman edebilir.Herkese suç vermek yerine o suçun korkutucu olmasını ve duygularını manipüle ederek adaleti sağlayıp refah içinde bir ülke olabilir.
        nobodyy1
        Evet, çok fena bir distopya ile karşı karşıyayız.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.