Almanca Dizi, Film Önerileri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   alfawolf58
   Şahsen bir ara Alarm für cobra 11 izliyordum. Deutschland 83-86-89 da efsanedir, ama başka bildiğim yok o yüzden sevdiğiniz kaliteli yapımlar varsa yeşillendirin yorumları:)
    lovewkoko
    das laben der anderen, buradaki bir arkadaş vermişti tavsiyeyi. çok beğenmiştim.
     merivella
     Unsere mütter Unsere vater. İkinci dünya savaşını almanların gözünden anlatıldığı dizi, tavsiye ederim ama psikolojik açıdan biraz yıpratıcı olabilir.
      cinayetvaraga
      Avrupa sineması en sevdiğim... Almanlar bu işi pek beceremese de çok guzel örnekleri var. Das Experiment (sadece alman sineması değil, dünya sinemasının kalantor filmlerinden) Die Welle (das experiment ile ayni çizgide yapilmiş bir film. İçerik olarak kaliteli) Das Boot (tarih seviyorsan izlemelisin) Metropolis (1927 yapımıdır ama mihenk taşıdır) Good Bye Lenin (çok çok iyi filmdir) Gegen die Wand ( Duvara Karşı. sibel kekillinin o meşhur filmi) Thesis (Gerilim seviyorsan gizli kalmiş bir kahramandır. snuff filmler uzerine yapılmiş iyi bir film) Im June (Fatih Akın filmidir. ne keyifli filmdir anlatamam sana) Soul Kitchen (Bu filmi mutlaka izleyin! Muzikleri için bile izlenir bu film. hakikaten renkleri ile cıvıl cıvıl bir film) Antikorper (gerilim türünde süper bir yapım) Good night mommy (Bu da son olarak saglam bir psikolojik gerilim) Das leben der Anderen i de oteki arkadaş söylemiş. bu da atlanmaması gereken bir film. Bendeki Alman filmleri en güzel olanları bunlar. iyi seyirler ...
       eksi_pirasa
       bir tek ruby red serisini biliyorum o da çocukça kaçabilir biraz ama çerezlik izleyeceksiniz güzeldir
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.