57
20.10.2020
Allah'ın Eski Sevgiliye Zeval Vermemesi Durumu
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sedefartuny
   Mutluluklardan mutluluk beğenen eski sevgili durumu olarak tanımlanabilir. Nasıl bir kanundur bu bilmiyorum ama tüm eski sevgililerim benden ayrıldıktan sonra resmen mutluluğu buldu. Aynı zamanda doğru kişiyi, doğru aşkı, doğru işi. Hayretler içerisindeyim. Sorunun bende olduğuna ikna oldum artık ama bu kadar mutlulukta ne bileyim.
    benita
    Gerçekten mutlu olduklarına emin misin?
     me_out_bye
     Sıkıntı sendeymiş demekki
      gregory_
      Gerçekten mutluysalar sorun sende.
       okadin
       Murphy Kanunu. Zaman zaman ben de aynı hisse kapılıyorum. İlişkilerde hep daha iyiyi aradığımız için hedefe bir şekilde ulaşıyoruz. Eskilerin bir suçu, günahı yok yani.
        redblack
        Efsaneyi hatırlayalım.
         rosemary_
         Ailesi tarafından başka biriyle evlendirileceğini söylediğinde onu terk etmiştim. aradan 1 yıl geçtikten sonra kendini affettirmek için 4 kez bana ulaştığına da şahit olduğumu söyleyebilirim. sonuç olarak ikimiz de başkalarıyla evlenmemiştik o süreçte ve hala ayrıyız.
          peripedia
          Benim çok değerli eski sevgililerim de öyle. Bir mutlu bir huzurlular ki sormayın. Benim cefasını çektiğim adamların sefasını kimler kimler sürüyor ah bir bilseniz. Boşverin. Mutluluk bizim içimizde.
           mrlawyerkk
           E tabi. Eski sevgililerimiz depresyona girecek, bizi unutamayacak, sürünecek falan mı sanıyoruz?
            detokssuyu
            Hayatına devam eden, mutlu olan, umursamayan, eski sevgili ben oluyorum. Benim eski sevgililerimin hepsi hayattan nefret ediyorlar şu an.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.