Alışveriş Yaptığınız Mağazada Çalışan Zannedilmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Bence çoğumuz başına gelmiştir bu durum. Özellikle personellere yardım etmek için iyi niyetinizden düzgün düzgün aldığınız şeyleri yerine koyuyorsanız. Biri gelir ve size acaba şu kıyafetin bedeni var mı der. Karşılıklı bir bakışma ve uzun bir sessizlik sonrası, ben de müşteriyim mağazada çalışmıyorum ehehehe sözleriniz ve karşınızdakinin aaa kusura bakmayın ben sizi personel sanmıştım demesi ve karşılıklı bir kızarıklık oluşması. Kapanış. Ben genelde böyle bir durum olduğunu nedense bilmiyorum koşarak mağazayı terk ediyorum. İnsan bir garip hissediyor. Acaba o kadar mı çalışan gibi görünüyorum, kıyafet giyimim çok çirkin anlamlarını çıkardığım için herhalde. Çalışan gibi görünmek derken linç gelmemesi için hemen kendimi açıklamak isterim. Çoğu mağazadaki tek tip kıyafetle çalışan kişileri kastediyorum burada.
    absurdizm
    önemli değil olabilir
     moon-night
     bu değilde çalışanların hırsızmışsın gibi davranıp sürekli peşinde gezmesi acayip sinir bozucu değil mi?? çantayı suratlarına fırlatmak istiyorum...
      black_390
      Allahım 2019 yazında nereye gitsem beni çalışan sandılar özelliklede lcw de kadın taytın bedenini sordu amcanın biri şapka sordu başka bir teyze ayakkabı sordu ordan gittim ayakkabıcıya pardon bunun 39 u varmı tipimi mi benzetiyorlardı anlamıyodum bıkmıştım yaw ben çalışan değilim diye anlıma yazacaktım.
       kafatamircisi
       Mağaza değilde taksici araçta yoksa, taksinin üzerindeki numarayı ararken beni taksi şoförü sanıp boşmu diye sormaya gelen insanlar oldu bikaç defa)
        gregory_
        O tek tip kiyafetlerin cogu cirkin degil ki, tek tip kiyafet giyenler arasinda da seni calisan saniyorlarsa senin hatan yok bence:) Ayrica calisana benzetilmek iyidir konuyu biliyor gibi bir görüntün var demek, cok ugrasmissin ama asagilamani gizleyememissin.
         palmiye
         Hem zannettim hem zannedildim, gülümse ve geç.
          kendisi
          gurur mu duysam üzülsem mi ikilemi
           badideasensei2
           Hızlıca uzaklaşıyorum oradan. Çocuğum ben çocuk.
            muhammet-yilmaz15
            bu konuyla ilgili birden fazla anım var ama birini hiç unutamıyorum 14 yaşımdayken defacto'da alışveriş yapıyordum yaşlı bir teyze geldi ve dedi ki şu ürünün bir büyük bedeni varmı ben çalışan değilim diyorum teyze anlamıyor ısrar ediyor sonra teyze dedi ki seni şikayet edeceğim dedi gitti ve yanında bir defacto çalışanı ile geri geldi adamda bu bizim çalışanımız değil dedi teyzede mal mal baktı ondan sonrada gitti. O zaman fark ettim ki bizim insanımız kolayca anlamaktan noksan.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.