Alışveriş Sevmeyen Kadın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   herseyinaktivisti
   Sevmiyorum. Hem de hiç. Yani elbette ki giyinmeyi filan seviyorum. Ancak öyle her ay alışverişe filan gidemem çok sıkılıyorum. AVM’lerden nefret ediyorum. Bir elbise beğendiysem uygunsa cebime alır çıkarım. Çok fazla kıyafete de gerek olduğunu düşünmüyorum. Bence artık iyice doyumsuz olduk. Bunun dışında züccaciyeymiş süsmüş püsmüş sevmem. Estetik önemlidir evet ama abartmanın ne anlamı var? Yıllar geçtikçe süsü püsü makyajı filan da bıraktım. Bu nedenle de özellikle kadın akrabalarım ve çevremden azar işitiyorum. Çok hevessizmişim yaşama isteğim yokmuş. Öyle olduğunu düşünmüyorum. Sadece vaktimi başka şeylere harcamak istiyorum.
    lellu
    O benim 😊
     eski_bi_tanidik
     Wallahi billahi ben de öyleyim. Aynı kişiyiz galiba :D avmlere gidip de bi onu giy bi bunu çıkar sonra bir de onun seçmesi var fiyat fln ohhoooo tam bi zaman kaybı. Ozellikle de kot pantolon denemek 😱😱Giyinmeyi seviyorum ama öyle uğraşmayı hiiiiç sevmiyorum. Çok yorucu
      libidio
      Yapmayın ama şimdi, yeni ciciler almak mutlu etmez mi insanı.. Tamam saatlerce de yapılmaz lakin azıcık da yapak yahu :)))
       tsukyomi
       Aldığım şeye bağlı. Kitap alıyorsam saatlerce alışveriş yapabilirim mesela, ortamın kokusu, kitapçıyla edilen muhabbet bile yeter. Ama kıyafetse (üniforma hariç l:m ) eyvahlar olsun. O beden yok, şu olmadı, bu pahalı, çok insan var derken cinayete 5 kala kaçarım mağazadan. Bu konuda materyal önemli kısaca.
        hysosiri
        Alışveriş benim hayatta kalma sebebim bile olabilir :) ne aldığım da önemi yok yeterki yeni bi şey almış olayım :)
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.