Alişan'ın "1 Milyon Mehmet'i" Programından Apar Topar Kovduğu İddiası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   1 Milyon Mehmet lakaplı sosyal medya fenomeni Mehmet Bucak, Demet Akal'ın ile Alişan'ın "Sabah Sabah" isimli programına konuk olmuş. Bir anda Alişan adamı yaka paça stüdyodan kovuyor. Ya da basın bunu böyle vermiş. Sosyal medya kullanıcıları bu duruma aşırı tepki gösterirken, Ufuk Bayraktar filan "Ağabey, kim diye merak edenler bir milyoncu Mehmet yazmaları yeterli. Yazıklar olsun, iki isme de. Destekle şaklaban etmeye gerek var mı? Çıkarlarınız kurusun ki kendi halinde yaşayan akıl melekelerini sosyal çevresinde tutarlı şekilde kullanmayan ve ona destek olan hiç görmediğimiz kişiyle birlikte ekrana çağırıp sonra nasıl yollayacağım diye şaşırmak ne rezillik boyutudur!" demiş. Videoyu izledim. Bana biraz adam çok ısrarcı olunca Alişan şakayla karışık böyle bir şey yapmış gibi geldi. Yani normal zamanda Alişan'ı günahım kadar sevmem şimdi. Ama o kadar linç edilmeli mi bilemedim.
   https://www.youtube.com/watch?v=MRSDdff0FZ0
   https://www.youtube.com/watch?v=MRSDdff0FZ0
    busrawasheree
    zerre umurumda değil
     me_out_bye
     Demette gözü kalmış. Alişandan hoşlanmamış. Ne kadar deli varsa ekrana çıkartıyorlar hoş bir şey değil. İnsanlar akıllı insana hasret, deliler her tarafta zaten.
      imailahorsilahh
      Bunlar kim amk? Naapam yani hepsi cehennemde yanabilir.
       karolunita-
       umrumdışı
        ceviz-agaci
        canım bu ülke de kalite olsa bu alişan ve yanındakiler normalde tuvalet kağıdı bile yapılmaz ama işte sarayın soytarıları
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.