Alışacaksınız Buna da...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mert_
   Ülke bugün tamamen işgal edilse tahminen sonraki Pazartesi gününe kadar alışmış oluruz. Öyle bir noktadayız tam, halk koyun gibi , düşünemiyor, sorgulayamıyor.
    mustgotorehab
    Eninde sonunda bu düzene isyan edecekler çıkacak merak etmeyin, o günü bekleyelim.
     strangestar
     Bundan sonra bu ülke bence R.T.E ile iç savaşa doğru gibi gidiyor ama hayırlısı
      badideasensei2
      İç savaş yakın. Başladık bile bence daha da şiddetlenecek. Bu yapılanlarda ayrıca toplumsal hayata ufak ufak yapılan düzenlemelermiş gibi ülkeyi bir hapishaneye dönüştürdü. Zamanla alıştırdılar herkesi. Bakın müzik, festival bunları geçtim. Annemler anlatıyor yaşadıkları küçücük kasabada da konser veriliyormuş, kütüphane varmış (en çok buraya takıldım) şimdi millet kütüphanesi, millet bahçesi vs vs diyerek her şeyi tek bir noktaya topladılar. Hayattan soğudum gerçekten. Parası olmayan insanlar her şeyden yoksun kalıyor. Elimizdeki telefon ile refah ölçen benim güzel ülkemin kafası pırıl pırıl olan kesimi en çok da size yazıklar olsun. Gençliğimi, geleceğimi size kurban etmeyeceğim. Susup oturmayacağım da!
       absurdizm
       ic savaştan sonra artık tamamen düzelmiş bir ülkeye döneceğiz gibi duruyor
        fairytale-
        Alısmadik götte don durmaz ... nereye kadar??
         asit
         Tek seferde ülkede sanata dair ne varsa yasakla kurtulalım reis. Ne bu böyle insanlar tiyatroya sinemaya konsere falan gidiyor.
          killforyou
          güzel bakış açısı olmuş. ben en çok bu zamanları bu rejim altında yaşayan çocukları düşünüyorum. hepinizin yurt dışı hayali olması normal geliyor.
           lovewkoko
           üzdü bunları okumak ama çok haklısın
            monaiman
            Bugüne kadar düşmanı ve hayini dışarıda arayın dendi ama içimizde olduğunu hiç öğrenemediniz. Bazen müstehak diyorum ama kurunun yanında yaş da yanıyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.