51
29.12.2020
Ali Babacan'ın Kürsüde Ağlaması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dio-gundem
   Partisinin 1. Olağan Kongresi'nde konuşan DEVA Partisi lideri Ali Babacan, 28 Şubat döneminde ailesinin gördüğü zulüm ve kız kardeşinden bahsederken duygulandı. Salondaki katılımcılar ise gözleri dolan Babacan'ı alkış yağmuruna tuttu. İlgili video için buraya
   https://onedio.com/haber/ali-babacan-partisinin-ilk-kongresinde-kiz-kardesini-anlatirken-gozyaslarini-tutamadi-949300
   tık
    gregory_
    Abilerinden gördüklerini uyuguluyor, aferin babacan.
     meyvesebze
     Mağduru severiz..Oy veririz.Senelerdir politika bu şekilde işliyor Güzel damardan girmiş.Belli bir kesime hitap edip oy kasmış
      sairsel
      aynı şeyin laciverdi ;)
       tsukyomi
       2023'e kadar bunu hatırlayan ya da kafaya takan kesim azalır yalnız, malum virüs var. Gençlere ve yeni oy vereceklere yönelmek varken ne bileyim be Babacan. Yanlış ata oynuyorsun.
        imailahorsilahh
        Meali; Noolur applam, bi taaane ooyy bee aplamm, tuttuğun altıınn osssun applamm, sevvdiğiin muradıına errsiinn appplamm.
         eski_bi_tanidik
         Gercekt3n ağlayıp ağlamadığını bilemem. Belki gerçekten duygulanmıştır. Hemen yargılamamak lazım. Dio the yargi machine 😅
          dr.rock
          Lan bende kız kardeşim öldü diycek sandım. Ah be karşim, çok çabuk belli ediyosun ortaklığını, ekoseli bide çeket giy tam olsun.
           dr.rock
           - camileri ahır yaptılar - biliyoz - türbalı bacımı okuldan attılar - vintage oldu o - ergeneko... yok, ha ha feto feto - modası geçti - faiz lobişi??? - O hooo - Van minü - SUS ! saçmalama istersen - kalmadı ama başka - iyi o zaman sktir git şimdi
            cinayetvaraga
            Katranı kaynatsan olur mu şeker, cinsini s*ktiğim cinsine çeker. kanmayınız, inanmayınız. zira bunlar aldatmacadır.
             gilad-pellaeon
             bunların bir kere bile khk mağdurlarına eyt zulmüne 2 milyon insana terör soruşturması açılmasına ağladığını görmedik
              ugurg
              yapmacık, itici, iğrenç. sanki geçmişini, ne bok olduğunu bilmiyoruz. tipik siyasal islamcı hareketleri bunlar, geç.
               rarero
               Her ne olursa olsun o da bir insan. Bir olaydan pr kazanmak için ağlamak başka ailesinin başına gelenleri hatırladığında ağlaması başka bir durum diye düşünüyorum.
                ozymandiase
                Yine bir pr çalışması. Oy uğruna böyle saçma hallere girip duygu sömürüsü yapma neden yani. Bu insanların yani senin oy alacağın kesim zaten böyle duygu sömürülerine oldukça alışkın ve tok. Yani işlemez bu tarz durumlar. Sen bir siyasi parti başkanı olarak vakarını koruyamıyorsan sana değil oy ekmek bile verilmez.
                 raselika
                 Keşke şu timsah gözyaşlarınızı bu ülkede sıkıntı çeken onlarca kadın onlarca suçsuz insan için de dökebilseniz. Ama yapamazsınız. İki yüzlü insanlarsınız siz. Oy uğruna duygu sömürüsü yapan sahte, aciz insanlar.
                  pillowtalk
                  Senin geldiğin yer böyle insancıklarla dolu Babacan. Çok konuda iyi tahlil yapıyorsun derdim ama bu milletin böyle oyunları yemeyeceği konusunda sınıfta kaldın. Şimdi yerine oturabilirsin.
                   bimuhendisy
                   Ulan bende bişi var zannedip izledim boşuna 1dakika 30 saniyem gitti. Yavv he. Ayynen böylee... Böyle böyle 90dan vurursun sende hshsjsjs
                    sedefartuny
                    Olabilir ama samimi gelmedi. Buram buram mağdur edebiyatı kokuyor. Bu falsoya kadar iletişimini iyi yönettiğini düşünüyordum ama bu çok eski bir strateji ve yaratmak istediği imaja gitmemiş. Yanlış bir taktik. Artık yemiyoruz.
                     peripedia
                     Ağlaması sorun değil de. Zülümler falan havada uçuşuyor yine. Yine başladığı yere dönüyor kendisi galiba. Yoksa bu bir öğrenilmiş çaresizlik midir? Bilemedim doğrusu.
                      dumanonline
                      en çokta bu dönenlere kızıyorum. abi youtube da neleriniz var. ozaman nerdeydiniz
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.