Algida Bedava Yalanı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   montana_
   Bedava verilmiyor. Marketten günlük aldığımız keyifle tükettiğimiz Algida keyif dondurmalarının bedavalarını maalesef alamıyoruz. Market veya bakkal fark etmiyor kime gittiysem bedava anlaşmamız yok deniliyor. Sırf bu yüzden bu markadan almayacağım. Ayıptır hiç yakıştıramadım. Severek her gün yediğimiz dondurmadan maalesef vazgeçeceğim. İnsanların güvenini kaybediyorsun algida.
    sairsel
    Bedava peynir sadece fare kapanında olur. Ahmet Şerif İzgören
     -lucy-
     Bu olay "Bedava var" diyen tüm markalar için geçerli. Magnumdan PORRRŞE çıkıyormuş, yemişim yalanını. Lipton/Fanta/Kola bedava veriyormuş, kime gittiysem "Bizde yoğ kardeş" Kimde var anasını satayım?
      imcherry_
      16 yıldır dondurma kemiriyorum sadece 3 kere bedava çıktı onları da vermediler aq
       amira
       algidayı boşverin bu fotodaki çubuksuz ve yuvarlak olan dondurmaları deneyin lezzet şöleni yaşarsınız
        mrlawyerkk
        Bedava kim kime ne verir ki zaten indirimlerin bile altında bir şey ararım mutlaka ve bir defo çıkar. Unutun onu dondurma da olsa öyle bir şey yok.
         kisi
         O bakkalın, marketin hatası. Ben veriyordum bedavalarını (bakkal değildim). Bir tomar bedava birikince babam şirkete verirdi çubukları. Bakkallardan mümkün olduğunca bir şey almıyorum. Kartla alınca suçlu muamelesi görüyorum. Bu baya rahatsız edici.
          monaiman
          Gidin bir magnum yeyin ya hashas zaten hiçbirinde bedava yok.
           myheartofstereo
           ya bu dondurma geldi aklıma <3 ilkokulda yazın arkadaşlarla iki teneffüste bir yediğimiz, hırs yapıp bedava dondurma için DUO'ya tamamlamaya çalıştığımız yıllar geldi. kantinci abla vermiyordu ama ... hiç biri yok şuan hayatımda ne o dondurma ne de ilkokul arkadaşlarım q-q yaşlanıyorum galiba sjsdsjgd *50 kuruştu o zamanlar
            goygoysporz
            Magnum da araba vermiyor. Bir ara ailecek deli gibi kod yazıp dondurma çubuğu biriktirdik tık yok denemeyin sndmmandng
             sedefartuny
             Bu olayların tamamı yalan ya bitmiştir o promosyon ya da anlaşma yoktur türlü türlü şeyler. İndirim kuponumu bir kullandırmayan koca koca markalar var.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.