Alfa Erkek Nasıl Olunur! 20 Gerçek Alfa Özelliği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   philadelphia
   Kim ne yapsın bu boş egonuzu. Ayağı yere basmayan değil erkeği hiç bir mahlukat gözümde alfa olamaz. Afra tafralara bak yaw ne yiyip içiyorsunuz mayanıza ne katıyorlar gerçekten o kadar merak ediyorum ki
    mrsnl33
    Hayatımda hiç bi kadar salakça şeyler duymamıştım
     asit
     Üstünlük kompleksine sahip kişiler büyüklenmeci ve ben merkezci tavırlarına karşın son derece düşük bir benlik saygısına sahiptirler. Küçümseyici, alaycı, kibirli ve üstünlük kurma gibi davranışlarının altında genelde düşük bir öz-değer, aşağılık duygusu ve güvensizlik yatar... Öyle ki 'nasıl alfa erkek olunur' gibi saçma bir soruya kendisi gibi sıçmık maddelerle cevap verirken, içinde bulunduğu psikolojik-ruhsal karmaşadan dolayı da karşısındakilere 'nasıl ayı oğlu ayı olunur?' örneği verebilir.
      nickimdebileolmaz
      Kısacası şerefsiz ol diyor arkadaş.
       coronavirus
       Hahahahhahahaha
        sairsel
        Ya senin canını iyi yaktılar ya da sağlam ironi yapıyorsun.
         mrlawyerkk
         Bence biz bu tabirleri inanılmaz yanlış anlıyoruz ya alfa dediğimizde sesi yüksek çıkan geliyor akıllara ama inanılmaz yanlış bir tanım. Önce alfanın ne olmadığına karar vermemiz lazım.
          detokssuyu
          Kadınların dediklerini yapma nasıl bir kuraldır ya? Beyler bunu yaparsanız alfa olmazsınız ama mutsuz olursunuz emin olun bundan.
           tsukyomi
           Alfaların sadece hayvan sürülerinde geçerli olduğunu bilmeyip bununla övünenleri kafamda eliyorum ya, ciddiye bile alınmaz. Ama bu saydıkların alfa değil, babası belirsizlik özellikleridir. Zira hayvan sürülerinde alfalığın bir bedeli, bir karakteri vardır. Burada karakerli bir özellik gözükmüyor.
            cinayetvaraga
            bu alfa değil yavşak, kaliteziz, kifayetsiz erkek nasıl olunurun tanımı olmuş.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.