Aleyna Tilki: "Mutsuzum"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hayalperestbirii
   Seni mutsuz eden hayat bize ne yapmaz be Aleynacım. Tabii erken yaşta şan, şöhret taşayamadı yavrucak napsın. demek neymiş çok para mutluluk getirmiyormuş bunu anlar bunu söylerim haberin devamı için buyrun⬇️
   https://www.cnnturk.com/amp/magazin/aleyna-tilkiden-mutsuzluk-itirafi
   https://www.cnnturk.com/amp/magazin/aleyna-tilkiden-mutsuzluk-itirafi
    theguard
    çok param olsun. Mutsuz olayım ya. Cidden hiç önemli değil. Ama para önemli. Hatta mümkünse çok dolarım olsun. Olayım mutsuz nolcak. Ama dolarım çok olsun.
     me_out_bye
     Sen mutsuzsan Türk gençliği napsın mk.
      asit
      Mutsuzmuş da bilmem ne. Gören de sanki sokakta kaldı da götü donuyor veya üç gündür yemek yememiş hatta çöpten ekmek topluyor falan zannedecek samimiyetsizleri.
       merivella
       Yeni çıkan şarkısı tutmamıştır ondan ayrıca bizde mutsuz, üzgün, depresif, yorgun ve bitkiniz bunu dile getiriyor muyuz.
        wanderlust_r
        Mal bu agxjcjg
         sairsel
         Hayranları düşünsün bana ne!
          kafatamircisi
          Şöhret göğe uçması için insana kanatlar takıncaya kadar ayaklarına ayaklarına vurur insanın. Zaman gelip de seyirci karşısında yükseldiğini hissetmeye başladığında sahneden in, dışarı çık… Yoldan geçen taksiyi çevir. Paris’in dış mahallerine git. Ben bu mahalleri iyi bilirim… Orada dansçı kızları göreceksin. İçlerinde sana benzeyenler de vardır, senden daha zarif, daha mağrur olanlarda… Sen tiyatronda ki göz alıcı sahne ışıklarını orada bulamazsın! Onların sahne ışıkları Ay’dır. Bak onlara,daha dikkatlice bak! Senden bile daha iyi dans etmiyorlar mı? Haydi itiraf et bunu… Senden daha iyi dans eden, senden daha iyi rol yapan biriyle karşılaşırsan, o vakit hep şu sözlerim aklına gelsin: hiçbir zaman Charlie’nin ailesinden, fayton sürücüsüne kötü söz söyleyecek ya da Seine nehri kıyısında oturmuş sadaka isteyen dilenciyle alay edecek kadar kendini bilmez biri çıkmamıştır. Charlie bu dünyadan çekip gidecek Geraldine! Sense hayatına devam edeceksin. Ben senin hiçbir zaman yoksulluğu tatmanı istemem. (Alıntıdır)
           eefenizz_
           Bence babasıyla tartıştılar babasıda ona bi süre londrada kalma cezası verdi ondan böyle
            sedefartuny
            Şaşırmadım. Hayatı ve deneyimleyebileceği her şeyi çok erken yaşta tadan insanların genelde mutsuz olurlar. Haz almazlar onlar için bir hayal, hedef yoktur. Her şeye zaten çok hızlı bir şekilde erişmişlerdir.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.