Aleyna Çakır’ın Ölümünün Baş Şüphelisi Ümitcan Uygun'un Tahliye Edildi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Aleyna Çakır'ın evinde ölü bulunmasının ardından baş şüpheli olan Ümitcan Uygun, uyuşturucu madde kullandıkları görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmasının sonra gözaltına alınmıştı ve "Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanmak ve Kullanılmasını Alenen Özendirmek" suçundan tutuklanmıştı hatırlarsanız avukatı da bugün yaptığı paylaşımla tahliye olduğunu yazmış.
   https://twitter.com/cagataydan/status/1416118048168321026
   https://twitter.com/cagataydan/status/1416118048168321026
   Gerçekten diyecek bir söz bulamıyorum. Aleyna Çakır'ın tırnağından alınan DNA ve sperm örneği Ümitcan Uygun'un çıkmasına rağmen, ölümünde boğuşma izlerinin belirtisi olmasına rağmen nasıl tahliye ediliyor. Aklım almıyor. Her geçen gün kadına verilen değere, adalete, güzel olan her şeye karşı umudumu kaybediyorum ben. Tükeniyoruz artık biz de
    abdes_terligi
    bence ülkedeki tüm kadınları alıp avrupaya filan gönderelim geride bu goriller kalsın kendi kendilerine azsınlar.
     buse01
     Abi zaten Ümit'in öldürdüğü kanıtlandı neden hala tahliye, herkes herkesi öldürsün o zaman sonra da arkasında dayanağı olsun parası olsun. Bunu tahliye etme kararı verenleri de bir gözaltı incelemesine almak lazım böyle hukukçu olur mu
      cinayetvaraga
      Böyle sistemin allah belasını versin artık. bunları koruyan kollayan besleyen büyüten herkesin canı cehenneme! ayıp be! yazık be!
       madlisa
       adli tıp ölüm nedenini ası olarak belirlemis yani olay bogustuktan sonra aleynanin intihariyla sonuclandiysa katil olmaz ama adli tip raporu ne kadar dogru kizi öldürdüyse nasıl öldürdü bilemem ama her halükarda gencecik bir kadina korkunc acilar yasatan ve bununla övünen igrenc rezil bir insandir.
        010101010
        Böylesi şer**sizler ceza almayıp salındıkça iyice cesaretleniyorlar. Adaletinizi sk*m. Bu ülkenin tümden revize edilmesi lazım, bütün kanunların, mülteci belasının..
         torture
         Türkiye adaletinden ne bekliyorsunuz ki
          peripedia
          O kadar delile, ispata, yaşananlara rağmen mi yani? Bunun için miydi her şey? Ne zaman tecelli edecek bu ülkede adalet? Kadınlara ne yaptığınızın ne zaman farkına varacaksınız siz ya?
           hogwartsmektubugelmeyen
           ama pucca içeri alınmıştır..
            me_out_bye
            Parası olan yaşar bu dünyayı.
             zerdustttt
             adı adalet olanlar tarafından yonetılen ulkede adalet var.. yersen...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.