Aleyna Çakır'ın Katilinin TikTok'ta Fenomen Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Aleyna Çakır'ın katil zanlısı Ümitcan Uygun Tiktok'ta bir canlı yayın açmış. Bu bir mesele evet ama daha kötüsü canlı yayına katılanların Ümitcan'a yazdığı övgüler. Bu yorumların büyük çoğunluğu ise kadın kullanıcılara ait. "Ümit, çok iyi birine benziyorsun" diyenler var. "Adamsın" diyenler var. Daha beteri "Aleyna kendi seçti o yolu kimse zorlamadı" yorumunda bulunan bir kadın var. Hediyeler gönderilmiş bu arkadaşa, biliyorsunuz bu hediyelerin maddi değeri var Tiktok'ta bir nevi bağış yapılmış yani bu insana. Bu insanlar hiç tanımadıkları ve cinayetle suçlanan, bir kadına şiddet uygularken görüntüleri olan birine karşı nasıl bu kadar iyi olabilirler? Bu çocuk canlı yayın yapma cesaretini nereden alıyor? Davası devam etmiyor mu? Bir cinayet zanlısının bir uygulamadan insanlara ulaşabiliyor olması neden mümkün? Bu adamın yaptıkları ortada ve onu takip eden, güller gönderen, övgüler yağdıran genç kızları etkileme potansiyeli çok çok yüksek. Aleyna'nın son olmasını dilerken böyle bir Stockholm Sendromu ile karşılaşmak çok acı.
    peripedia
    Detaylı Bilgi ve Kan Donduran Diğer Yorumlar İçin:
    https://onedio.com/haber/aleyna-cakir-i-oldurmekle-suclanan-umitcan-uygun-un-tiktok-ta-actigi-canli-yayina-gelen-yorumlar-akillara-durgunluk-verdi-945819
    https://onedio.com/haber/aleyna-cakir-i-oldurmekle-suclanan-umitcan-uygun-un-tiktok-ta-actigi-canli-yayina-gelen-yorumlar-akillara-durgunluk-verdi-945819
     me_out_bye
     Beyinsiz insanlar, beyinsiz insanlar, beyinsiz insanlar. Katil izlenilir mi? Beyinsiz insanlar, beyinsiz insanlar, beyinsiz insanlar. 30x tekrar et.
      karolunita-
      cahillik kokuyo, herkes alıyo dimi kokuyu. böyle buram buram cahillik kokuyo
       dr.rock
       TikToktada mı canlı yayın açılıyor ohanekadarenteresanbe
        sedefartuny
        Allah belanızı versin. Cem Garipoğlu için de aynı şeyleri düşünenler vardı. Ne kadar yakışıklı olduğunu, zengin olduğunu yazıp çiziyordu kızlar, evlenmek isteyenler bile vardı. Testereli bir katilden bahsediyoruz. Bu Ümitcan denen katile de aynı duygular besleniyor bazı beyinsiz kızlar tarafından. Nasıl zihin dünyaları var bu adamlar nasıl çekici geliyor anlamak güç. İşte adalet, adalet, adalet. Bu adam dışarıda olduğu için bu yayınları açabildiği için onu küçük beyinlerinde kurdukları mahkemelerde aklayanlar var.
         belizzimaaa
         Genç kızların bu insana hayranlık beslemesini ne yapacağız peki? Karşımızda potansiyel bir kadın katili var ve şu an sorgulanması gerekirken herkesin erişebileceği bir platformda canlı yayın açabiliyor. Gerçekten aklımızı yitirmemek elde değil.
          detokssuyu
          Ömürlerinde şiddet dışında hiçbir şey görmemiş olan kadınlardır. Baba şiddet uygular, anne şiddet uygular, abi şiddet uygular, erkek arkadaş şiddet uygular, koca şiddet uygular. En yakınlarından gelen bu şiddeti beyinleri sevgi olarak kodlar çünkü şiddet gösterenler onun en yakınlarıdır, sevdikleridir. Hayranlık duydukları bu adam da klasik maço, sevgilisine şiddet uygulayan (yani seven ya da kıskanan) biridir. Kafaları böyle çalışıyor ne yazıktır ki. Müge'nin Esra'nın programlarında bunun türlü örneklerini gördük.
           okadin
           Bunun çok kuvvetli ve Ankara'nın her yerine yayılmış bir ağ olduğunu anlamayan yoktur artık değil mi? Bu çocuk artık ne biliyorsa, hangi siyasileri, kodamanları işaret edecek pozisyondaysa bir katil olmasına karşın hayatına devam edebiliyor. Bu çaba da o camia içerisinde kendini aklama çabası, o yorumların gerçek kişiler tarafından yapıldığına inanmak istemiyorum.
            eski_bi_tanidik
            Yazık ya yazık. Gerçekten gerizekalının başka bişey değil bu. O yazanlar da kesin o pavyondakiler ya da öyleleridir
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.