Aleyna Çakır’da Tespit Edilen Doku Örnekleri, Ümit Can Uygun’un DNA’sı ile Eşleşti
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Kamuoyunda Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen, geçen yıl 3 Haziran'da Keçiören'deki evinde boynunda iple ölü bulundu. Sevgilisi olduğu belirtilen Ümitcan Uygun'un, daha önce Sema Esen'e şiddet uyguladığı anlara ait görüntüler ise ölümünden kısa süre sonra sosyal medyada yer aldı. Bunun üzerine Esen'in ölümüyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında Ümitcan Uygun, polis ekiplerince gözaltına alınıp, ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Günlerce televizyon programına katılan Sema Esen'in ailesi, kızlarının ölümünden Ümitcan Uygun'u sorumlu tuttu. Bu kapsamda yaklaşık 1 ay önce iki kadınla uyuşturucu kullanırken görüntülerinin sosyal medyada yer alması ardından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınıp tutuklanan Ümitcan Uygun'dan, cezaevine sevk edilmeden önce DNA örneği alındı. DNA örneği, karşılaştırma yapılması için Adli Tıp Kurumu Biyoloji İhtisas Dairesi'ne gönderildi. Yapılan incelemede, Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'den çıkan sperm ve dokuların Ümitcan Uygun'a ait olduğu belirlendi. Savcılığa gönderilen raporda Esen'de bulunan sperm ve doku örneklerinin, Ümitcan Uygun'un DNA'sı ile uyumlu olduğu belirtildi.
    gilad-pellaeon
    herkes sonucu zaten biliyordu katil ortadaydı zaten kendiside canlı yayında öldürdüğünü ima etti hemde defalarca. Ama gel gör iktidarda dostları olduğu için dokunulmadı en son artık bahane kalmayınca almak zorunda kaldılar. Şu babanın haline acısına baksanıza uyardı herkesi bu adam katil alın içeri diye.
    https://www.youtube.com/watch?v=WMR3oY8Ohjk
    https://www.youtube.com/watch?v=WMR3oY8Ohjk
    https://www.youtube.com/watch?v=BCf0qq3cHLY
    https://www.youtube.com/watch?v=BCf0qq3cHLY
     canece
     iktidardakiler hala öğrencilere terörist desin dursun. bu meymenetsizin kamu baskısıyla suçlu olduğunun ortaya çıkmasını ve sizin bu vasıfsızı koruduğunuzu unutmayacağız.
      arasserin
      Belliydi zaten böyle olacağı. En azından gerçekler geç de olsa açığa çıktı. Bu saatten sonra bir hücrenin köşesinde çürüsün. O bile içimizi soğutmaya yetmiyor da neyse
       ozymandiase
       Zaten belliydi. Ama tabii ki uyuşturucu kullanması gerekiyordu ki tutuklansın.
        raselika
        Umuyoruz ki ömrünün sonuna kadar tıkıldığı o delikten bir daha asla çıkamaz.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.