Aldatma Haricinde İlişkiyi Bitirecek Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   arkadaşım sevgilisinden ağzını şapırdattığı için ayrılmış mesela. bana çok saçma geldi yani ilişkiye başlarken ağzını şapırdatmıyor muydu bu adam?
    isirgan_otu
    (alıntıdır) frida kahlo, diego'dan vazgeçme eşiğini şöyle açıklamıştır: "kötü günümde yanımda olmadığın zaman vazgeçtim. canın sıkıldığında benimle paylaşmadığını, kırılacak veya tedirgin olacak olsam bile düşüncelerini açıkça söylemediğini anladığım zaman vazgeçtim. bana yalan söylediğini anladığım zaman vazgeçtim. gözlerime baktığında kalbinle bakmadığını ve bana hala söylemediğin şeyler olduğunu hissettiğimde vazgeçtim. her sabah benimle uyanmak istemediğini, geleceğimizin hiçbir yere gitmediğini anladığım zaman vazgeçtim. düşüncelerime ve değerlerime değer vermediğin için vazgeçtim. ağrılarımı dindirecek sıcak sevgiyi bana vermediğinde vazgeçtim. sadece kendi mutluluğunu ve geleceğini düşünerek beni hiçe saydığın için vazgeçtim. tablolarımda artık kendimi mutlu çizemediğim ve tek neden “sen” olduğun için vazgeçtim. bencil olduğun için vazgeçtim. bunlardan sadece bir tanesi senden vazgecmem için yeterli değildi çünkü sevgim yüceydi. ama hepsini düşündüğümde senin benden çoktan vazgeçtiğini anladım. bu yüzden ben de senden vazgeçtim. frida kahlo"
     disi.ejderya
     Karisi olduğunu öğrenmek 👊🏻 sormadın ki diyor birde 😆
      su-i-zan
      yalannnn
       catherine-earnshaw
       Aldatma ihtimalinin ihtimali. Frida o herifle beraber olmakla hayatının hatasını etti bence.
        yagmur_ults
        Ben hep iki şey olursa hemen ayrılırım diye kendime şart koşmuştum. Eğer beni aldatırsa ve eğer bana şiddet uygularsa veya şiddet uygulamaya kalkarsa. Bunun dışında ilişkiyi bitirebilecek sebepler kabalık, umursamamak, değer göstermemek de olabilir..
         sardunya
         sürekli sinirli olma hali
          slmbnarda
          Bu hafta ilişki haftası filanmı amk
           bukafelos
           -depresif karakter, -boktan tekdüze bir cinsel hayat, -sorumsuzluk, -çocuk çocuk hareketler, -aşırı duygusallık, -bencillik, -psikolojik baskı ve psikolojik şiddet, -manipülasyon, -sürekli bir mutsuzluk hali, (insanlar birbirlerinin mutlak mutluluğundan sorumlu değillerdir. kendi kendine mutlu olabilmeyi öğrenmelisin) -kendini hayatın merkezine koyan tipler, -aşırı kıskançlık, -aşırı güvensizlik, -özgüvensizlik aldatma bazen çok masum kalabiliyor bir takım olaylar karşısında.
            abdes_terligi
            aşırı ego, bana zaman ayırmaması
             honeybee
             yalan soylemesi, ilgisizlik, is kolik olmasi
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.