Aldatma Haricinde İlişkiyi Bitirecek Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   arkadaşım sevgilisinden ağzını şapırdattığı için ayrılmış mesela. bana çok saçma geldi yani ilişkiye başlarken ağzını şapırdatmıyor muydu bu adam?
    fairytale-
    Karisi olduğunu öğrenmek 👊🏻 sormadın ki diyor birde 😆
     me_out_bye
     Hay ilişkinizi
      slmbnarda
      Bu hafta ilişki haftası filanmı amk
       sairsel
       yalan söylemesi veya ilgisiz davranması
        sardunya
        sürekli sinirli olma hali
         isirgan_otu
         (alıntıdır) frida kahlo, diego'dan vazgeçme eşiğini şöyle açıklamıştır: "kötü günümde yanımda olmadığın zaman vazgeçtim. canın sıkıldığında benimle paylaşmadığını, kırılacak veya tedirgin olacak olsam bile düşüncelerini açıkça söylemediğini anladığım zaman vazgeçtim. bana yalan söylediğini anladığım zaman vazgeçtim. gözlerime baktığında kalbinle bakmadığını ve bana hala söylemediğin şeyler olduğunu hissettiğimde vazgeçtim. her sabah benimle uyanmak istemediğini, geleceğimizin hiçbir yere gitmediğini anladığım zaman vazgeçtim. düşüncelerime ve değerlerime değer vermediğin için vazgeçtim. ağrılarımı dindirecek sıcak sevgiyi bana vermediğinde vazgeçtim. sadece kendi mutluluğunu ve geleceğini düşünerek beni hiçe saydığın için vazgeçtim. tablolarımda artık kendimi mutlu çizemediğim ve tek neden “sen” olduğun için vazgeçtim. bencil olduğun için vazgeçtim. bunlardan sadece bir tanesi senden vazgecmem için yeterli değildi çünkü sevgim yüceydi. ama hepsini düşündüğümde senin benden çoktan vazgeçtiğini anladım. bu yüzden ben de senden vazgeçtim. frida kahlo"
          yagmur_ults
          Ben hep iki şey olursa hemen ayrılırım diye kendime şart koşmuştum. Eğer beni aldatırsa ve eğer bana şiddet uygularsa veya şiddet uygulamaya kalkarsa. Bunun dışında ilişkiyi bitirebilecek sebepler kabalık, umursamamak, değer göstermemek de olabilir..
           serkan4721136
           Hangi ilişki?
            catherine-earnshaw
            Aldatma ihtimalinin ihtimali. Frida o herifle beraber olmakla hayatının hatasını etti bence.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.