Aldatıldığınız Ortaya Çıktığında Karşı Tarafın Verdiği İlk Tepki Ne Olmuştu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   venussss
   Genelde anladığımı söylemeyip ilişkiyi bitiririm. Sizinkini merak ediyorum.
    buse01
    Ben aldatılmadım ama aldattım sırf biriyle yazıştım diye aldatmış olmuşumm.
     plazacalisani
     Bir tanıdığım kendi evinde kendi yatağında aldatılmıştı. Karşı tarafın verdiği ilk tepki ise sen bu saatte gelmezsin ki niye geldin olmuştu.
      meyvesebze
      Kendine zarar vermisti
       cekirdeksizkarpuz
       Amcasının kızı ile basılan bi tanıdığın savunması: 'Emmi kızı emmi oğlunun hakkıdır'. Karısı 'o zaman ben de amcamın oğlunun hakkıyım' deyince de 'o hakkını kaybetti artık' diyor.
        sozdedegilgozde
        Şahsen ben bunu fark ettiğimde zaten ayrılmıştık. Kendisine çok güvenirdim. Ancak sonradan ortaya çıkan detaylar aldatıldığım gerçeğini gözler önüne serdi. Sonrasında da yazıp hesap da sormadım. Gerek yoktu.
         adaletana
         Ben instagrama gelen mesajla anlamıştım, bu arada beyefendi 28 yaşındaydı, bana dediği şey o kız yetimhanede ben ona arada bir yardım ediyorum , meğer hedef şaşırtmış. Ben gerçek kızı bulunca da kızın psikolojik rahatsızlığı var dedi ve ben durmadım, kızla konuşup mesajlarını buldum ikisinin, o zaman kabul edip özür diledi. Cidden şaka gibiydi.
          hysosiri
          Kuzenimin eşi kendi evinde kendi yatağında aldatmıştı sonra olayı kapatmak için kuzenimin çok yakın bir arkadaşıyla olan konuşmalarını kullanıp kendisini aldattığını iddia edip ailesinin yanına göndermişti. Kızınız beni aldattı diyerek?? Bu nasıl bir yüzsüzlük
           issizmadaaam
           Bana aşık, üzülmesin kendine bir şey yapmasın diye konuşuyorum demişti. siktir git onla ol o zaman demiştim, cidden de gidip olmuştu. Teklif bekliyomuş meğer
            benita
            Ayrıldığımızı düşünmüş oysa yalnızca tartışmıştık
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.