Aldatıldığınız Kadını Yıllar Sonra Güzelliği İle Över misiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   2020'de bunu da görmedik demeyiz. Demet Akalın, İbrahim Kutluay ve Demet Şener arasındaki aşk üçgenini duymayanınız yoktur herhalde. Hatırlamayanlar için minik bir hatırlatma yapayım. Demet Akalın ve İbrahim Kutluay dillere destan bir aşk yaşarken birden ayrılırlar. Demet Akalın da Demet Şener'in ilişkilerini bitirdiği iddia ederek yuva yıkan kadın ilan etmişti. Sonrasında da İbrahim Kutluay ve Demet Şener kısa bir süre sonra evlenmişlerdi. 20 yıldır birbiriyle kavgalı olan bu ikili arasında Demet Akalın bugün Alişan'la yaptıkları programda konuklardan birini Demet Şener’e benzeterek “Demet güzel kadındır” demiş.
   https://twitter.com/kadrajmagazin/status/1339555389302591488
   Kaynak
   Demet Akalın ki İbrahim Kutluay için yazdığı unuttum boyunu posunu şarkısıyla efsaneleşmiş her yerde Demet Şener'i kötülemiş bir kadın. Bana baya şaşırtıcı geldi. Tamam olay üzerinden 20 sene geçmiş olabilir ama sonuçta bir aldatılma mevzu var. Demet Şener bence de çok güzel bir kadın ama ben böyle bir olay yaşasam bütün ülkenin gözü önünde aldatıldığım kadını da övmem. Üzerinden zaman geçmesi yaşanan bu olayları unutturuyor mu sizce?
    karolunita-
    hayır.
     caresizcare
     Yıllar sonra değil. O an bile söylerim gerçeği Eğer gerçekten öyle düşünüyorsam söylerim
      gulfemkaya
      Arkadaşlar arasında kesin konusu geçer de onun duyabileceği bir yerde asla ağzıma bile almam kaç yıl geçerse geçsin
       serenity_s
       Aşkım bunlar hep show mas go on
        nickimdebileolmaz
        Aldatacak kadar karaktersiz olan insan onu da yapar.
         bright-wizard
         çokta fufi
          dr.rock
          Kadınlar aldatıldığı kadını normal şekilde öldürmez. Hani öldürüp kalp masajı yapıp canlandırıp tekrar öldürür. Kadının nefretinden korkun. İmkanı yok diye yapmaz. İmkanı olursa normal öldürmez, sanat yapar
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.