Aldatıldığımı Kendime Kanıtlamak İçin Erkek Arkadaşımın Arabasını ve Evini İki Gün Boyunca Temizleme Girişimim
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Biz kadınlar ne yazık ki aldatılıyoruz. Sadakatsizsiniz çok sevgili erkekler. Tahmin ettiğiniz üzere aldatıldığımızı da hissediyoruz. İlahi bir güç mü dersiniz, zeka parıltısı mı dersiniz bilemem adını ne koymak isterseniz. Aldatıldığımı biliyordum daha doğrusu hissediyordum ama "Paranoyak mıyım ben acaba ya?" diye de düşünmeden edemiyorsunuz tabii ki bu süre zarfında. Bir kanıt bulsam rahatlayacağım ama o da yok. Ruj izi falan aramıyorum tabii ki ya da bir kadın parfümü kokusu. Filmlerde oluyor o. Beyefendinin telefonunu kurcalasam belki bir şey çıkacak ama ilişkimizin dinamiğinde öyle bir şey yok. Kimse kimsenin şifresini bilmez ve biri bir diğerinin telefonuna dokunamaz. Bu yazılı olmayan bir kuraldı bizim aramızda. Adamı takip edemem, dedektif falan da tutamam. Yapabileceğim tek şey evinde ve arabasında dişe dokunur bir şey bulmak. E pandemi şartları malum neredeyse tüm organizasyonlar ev ve arabalarda gerçekleşiyor. Önce arabayı almak için bir bahane yarattım, "Yıkatayım ben bunu, çok kirli" yalanını yemedi ama birkaç gün sonra acil bir şekilde araba ihtiyacım olduğunu abarta abarta ve panik halinde anlatınca arabayı alabildim. Evimin önüne çektim hemen bir şey arıyorum. Belki bir küpe, kırılan bir tırnak, kişisel bir eşya ya da bir saç teli ama yok. Çıkmadı bir şey. Biraz rahatladım ve buna bir jest yapayım diye arabasını da bir güzel yıkattım. Her şey öz saygın için Sedef diyorum bir de. Gidip ayrılsana böyle bir şüphen varsa. Kanıtlayınca ne olacak ama değil mi? Durdurulamıyorum ama... Bir arkadaşımın "Sen eve gelince üç gün saçlarını topluyorum." demesine takıldım. Saçlarımız dökülüyor haliyle. Bu mevsim geçişlerinde de birçok kadın yaşıyormuş saç dökülme sorununu (bunu bile araştırdım işte) O eve benim dışımda bir kadın geliyor ise ki gereksiz sevgilimin annesi, ablası, kuzeni ya da evine girebilecek herhangi bir kız arkadaşı yoktu. Bu gazla koskoca iki gün ben bunun evini temizledim millet. Banyosundan tuvaletine, yatağının altına, halılarına kadar Kadir Ezildi halt etmiş yani öyle böyle bir temizlik değil. Saçımı topluyorum, hızlıca kendi saçlarımı yok ediyorum. O derece titiz bir çalışma. Tahmin ettiğim gibi aptal erkek arkadaşım o gece tertemiz evinde yalnız uyumak istememiş. Çamaşır suyu kokusu eşliğinde ikinci sevgilisi ile vakit geçirmiş. Hanım arkadaşın saçları her yerde tabii. Ertesi gün baskın basanındır!! gittim eve. Her şey yolunda gözüküyor. İlk baktığım yer duşakabin gideri oldu. Orayı da her bir yabancı maddeden arındırmıştım. Ve gördüm, başardım. Kızla saç rengimiz birebir ama başka türlü asla yakalayamazdım. Soğuk kanlılıkla her şeyi anlattım ve evden ayrıldım. "Deliymişim" öyle dedi. Masumiyet Karinesi diye bir şey var hukukta bilirsiniz. Ben şüphe duyuyorum, hissediyorum diye ilişkime son vermek istemedim kendimi daha rahat hissetmek için bir kanıt aradım sadece. Şimdi içim rahat. Kimseyi zan altında bırakmadım, kimseye bir zarar vermedim. Aldatıldığımı kendime, sadece kendime kanıtladım ve bitti.
    tsukyomi
    Konuya giriş o kadar kötü ki. Aldatmayan erkekler de var, aldatan kadınlar da. Geçmiş olsun, ne diyeyim.
     moon_night
     "Biz kadınlar ne yazık ki aldatılıyoruz. Sadakatsizsiniz çok sevgili erkekler." 😃Herkes😃 aynı😃 değil😡
      mrsnl33
      O zaman gözlerinizi biraz açip doğru insan seçin Sedef hanim.Sonra buraya gelip ona buna b.k atmayın.
       gregory_
       Kimseyi aldatmadim aldatmam da, insan seçmeyi ögrenin herkese bok atmayin.
        catherine-earnshaw
        Vallahi çok titiz iş, takdir ettim. bu durumda sana deli demesi de zaten erkeklerin çok yaptığı bir şey. Adları batsın. Yorumlarda demişler "herkes aynı değil" diye. Hadi göster bize "aynı olmayan" erkekleri o zaman? Karşısındakini kandırabileceğini düşündüğü an saçma sapan işlere kalkışıyor çoğu kişi. Bilhassa erkekler kadınları salak zannediyor, yediği halt ortaya çıkmaz sanıyor çocuk gibi.
         karolunita-
         O girişi görünce okuyasım kaçtı
          kitaptakikurt
          o enerjini sende aldatmaya kullansaydın yüreğin soğurdu.evime temizlikçi çağırdığımı bide arabama detaylı temiz yaptırdığımı hesap ettim baya kar vermişsin karşı tarafa
           dr.d
           Mal mısınız amk? “Biz kadınlar aldatılıyoruz” ne demek? Erkek de aldatır kadın da aldatır her erkeği aynı kefene koymaktan vazgeçin artık siz ne feministsiniz ne humanistsiniz millete bok atmaktan başka bişey bilmezsiniz.
            arkandaayivar
            Kadınları çok takdir ediyorum. Biz erkekler aldatmayı elimize yüzümüze bulaştırırken kadınlar is Mossad ajanı gibiler kimsenin ruhu duymuyor.
             baturc
             Türkiye'de erkeklerin %58 i kadınların %40 I eşlerini aldatıyor. Kadınların süreç yönetme ve iletişim becerileri daha gelişmiş olduğu için daha az hissettiriyorlar yada yakalanıyorlar. Yani geçmiş olsun tabi ama biz kadınlar meleğiz falan yemezler, kimse kusura bakmasın hepimiz insanız.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.