Aldatıldığımı Kendime Kanıtlamak İçin Erkek Arkadaşımın Arabasını ve Evini İki Gün Boyunca Temizleme Girişimim
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Biz kadınlar ne yazık ki aldatılıyoruz. Sadakatsizsiniz çok sevgili erkekler. Tahmin ettiğiniz üzere aldatıldığımızı da hissediyoruz. İlahi bir güç mü dersiniz, zeka parıltısı mı dersiniz bilemem adını ne koymak isterseniz. Aldatıldığımı biliyordum daha doğrusu hissediyordum ama "Paranoyak mıyım ben acaba ya?" diye de düşünmeden edemiyorsunuz tabii ki bu süre zarfında. Bir kanıt bulsam rahatlayacağım ama o da yok. Ruj izi falan aramıyorum tabii ki ya da bir kadın parfümü kokusu. Filmlerde oluyor o. Beyefendinin telefonunu kurcalasam belki bir şey çıkacak ama ilişkimizin dinamiğinde öyle bir şey yok. Kimse kimsenin şifresini bilmez ve biri bir diğerinin telefonuna dokunamaz. Bu yazılı olmayan bir kuraldı bizim aramızda. Adamı takip edemem, dedektif falan da tutamam. Yapabileceğim tek şey evinde ve arabasında dişe dokunur bir şey bulmak. E pandemi şartları malum neredeyse tüm organizasyonlar ev ve arabalarda gerçekleşiyor. Önce arabayı almak için bir bahane yarattım, "Yıkatayım ben bunu, çok kirli" yalanını yemedi ama birkaç gün sonra acil bir şekilde araba ihtiyacım olduğunu abarta abarta ve panik halinde anlatınca arabayı alabildim. Evimin önüne çektim hemen bir şey arıyorum. Belki bir küpe, kırılan bir tırnak, kişisel bir eşya ya da bir saç teli ama yok. Çıkmadı bir şey. Biraz rahatladım ve buna bir jest yapayım diye arabasını da bir güzel yıkattım. Her şey öz saygın için Sedef diyorum bir de. Gidip ayrılsana böyle bir şüphen varsa. Kanıtlayınca ne olacak ama değil mi? Durdurulamıyorum ama... Bir arkadaşımın "Sen eve gelince üç gün saçlarını topluyorum." demesine takıldım. Saçlarımız dökülüyor haliyle. Bu mevsim geçişlerinde de birçok kadın yaşıyormuş saç dökülme sorununu (bunu bile araştırdım işte) O eve benim dışımda bir kadın geliyor ise ki gereksiz sevgilimin annesi, ablası, kuzeni ya da evine girebilecek herhangi bir kız arkadaşı yoktu. Bu gazla koskoca iki gün ben bunun evini temizledim millet. Banyosundan tuvaletine, yatağının altına, halılarına kadar Kadir Ezildi halt etmiş yani öyle böyle bir temizlik değil. Saçımı topluyorum, hızlıca kendi saçlarımı yok ediyorum. O derece titiz bir çalışma. Tahmin ettiğim gibi aptal erkek arkadaşım o gece tertemiz evinde yalnız uyumak istememiş. Çamaşır suyu kokusu eşliğinde ikinci sevgilisi ile vakit geçirmiş. Hanım arkadaşın saçları her yerde tabii. Ertesi gün baskın basanındır!! gittim eve. Her şey yolunda gözüküyor. İlk baktığım yer duşakabin gideri oldu. Orayı da her bir yabancı maddeden arındırmıştım. Ve gördüm, başardım. Kızla saç rengimiz birebir ama başka türlü asla yakalayamazdım. Soğuk kanlılıkla her şeyi anlattım ve evden ayrıldım. "Deliymişim" öyle dedi. Masumiyet Karinesi diye bir şey var hukukta bilirsiniz. Ben şüphe duyuyorum, hissediyorum diye ilişkime son vermek istemedim kendimi daha rahat hissetmek için bir kanıt aradım sadece. Şimdi içim rahat. Kimseyi zan altında bırakmadım, kimseye bir zarar vermedim. Aldatıldığımı kendime, sadece kendime kanıtladım ve bitti.
    moon_night
    "Biz kadınlar ne yazık ki aldatılıyoruz. Sadakatsizsiniz çok sevgili erkekler." 😃Herkes😃 aynı😃 değil😡
     bright-wizard
     Geçmiş olsun.
      tsukyomi
      Konuya giriş o kadar kötü ki. Aldatmayan erkekler de var, aldatan kadınlar da. Geçmiş olsun, ne diyeyim.
       gregory_
       Kimseyi aldatmadim aldatmam da, insan seçmeyi ögrenin herkese bok atmayin.
        benita
        Değişik bir şey var mı diye bir bakayım dedim, değişmemiş ben gidiyom.
         karolunita
         O girişi görünce okuyasım kaçtı
          mrsnl33
          O zaman gözlerinizi biraz açip doğru insan seçin Sedef hanim.Sonra buraya gelip ona buna b.k atmayın.
           eski_bi_tanidik
           Kendini çok yormuşsun. Baska şeyler yapsaydın ya kamera fln taksaydin nebileyim
            kitaptakikurt
            o enerjini sende aldatmaya kullansaydın yüreğin soğurdu.evime temizlikçi çağırdığımı bide arabama detaylı temiz yaptırdığımı hesap ettim baya kar vermişsin karşı tarafa
             hogwartsmektubugelmeyen
             Fazlaca paranoya. Ama şuna kesinlikle inanıyorum. Bir kadın hissediyorsa doğrudur.
              peripedia
              Şu kadar çabalayacağıma ben senin beni aldattığını düşünüyorum derim ve çeker giderim arkadaş bu nedir böyle ya. Hiç yoramam kendimi zaten şüphe varsa o ilişki bitmiştir.
               catherine-earnshaw
               Vallahi çok titiz iş, takdir ettim. bu durumda sana deli demesi de zaten erkeklerin çok yaptığı bir şey. Adları batsın. Yorumlarda demişler "herkes aynı değil" diye. Hadi göster bize "aynı olmayan" erkekleri o zaman? Karşısındakini kandırabileceğini düşündüğü an saçma sapan işlere kalkışıyor çoğu kişi. Bilhassa erkekler kadınları salak zannediyor, yediği halt ortaya çıkmaz sanıyor çocuk gibi.
                arkandaayivar
                Kadınları çok takdir ediyorum. Biz erkekler aldatmayı elimize yüzümüze bulaştırırken kadınlar is Mossad ajanı gibiler kimsenin ruhu duymuyor.
                 merilolika
                 insan şüphelenebiliyor direk sorsan beni aldattın mı diye aldatmadım dicek zaten bunun için insan kanıt olsun istiyo sadece şüpheyse gereksiz bir ayrılık olsun istemiyo bitecekse net bi sebeple bitsin istiyor çok uğraşmışsın temizlikle ama değer bence yanlış anlama salak yerine koymaya devam edemedi
                  berat-albayrak-official
                  Aldatan kişi net puşttur güvenilmezdir
                   lutfensakinol
                   Vuhuu bu nası bi planlamadır çok yormuşsun kendini be kızım. Ama Kendine kanıtlama olayını anlayabiliyorum. Geçmiş olsun ve kurtulmuşsun öyle düşün
                    atakancavdar
                    Tebrik ediyorum. Nasıl aldatanını bulmuşsun tebrikler. :D
                     detokssuyu
                     Ben olsam ben de aynı yolu izlerdim. İçimi bir kurt kemireceğine bir ipucu yakalamak daha mantıklı. Kimseyi rahatsız etmeden bir araştırmaya girilmiş gayet normal.
                      oedon
                      Başlığa girişiniz olmamış. Bu işlerin erkeği kadını yoktur. Karakter yoksunu insan karaktersizdir. Baktınız bazı şeyler yürümüyor, eski heyecanı yok bitirir yolunuza bakarsınız. Aksi takdirde size güvenen ve sizin aksinize sadık olan partnere büyük bir haksızlık etmiş olursunuz. Eleştirdiğiniz şeylerin bir parçası olursanız, eleştirme hakkınız elinizden alınır. Vakit ayırıp kapsamlı bir temizlikten geçtiğiniz için elinize sağlık. Geçmiş olsun. Hayatta daha iyi insanlarla bir araya gelmenizi temenni ediyorum.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.