Aldatılan Kibariye: "Allah Diyor ki Erkeğinize Sabırlı Olun. Ben Hürmetkarım Bizi Annemiz Böyle Yetiştirdi"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Ah be Kibariye be. Bildiğiniz aldatılmış, adamın boy boy başka bir kadınla fotoğrafı var. Kibariye ne demiş? "Biz karı koca evde hallediyoruz. Kocam beni çok seviyor eminim, son kararım." Neyi hallediyorsunuz acaba Kibariye? Bir daha yapma mı diyorsun, kızarım bak falan mı diyorsun? "Ciddi olamayan bir şeyi kafama takmam, kimse için yuvamı dağıtmam." da demiş. Bu da bildiğiniz kocam da kocam, nikah bende nasıl olsa kadını söylemi. Direnin arkadaşlar daha beteri de var. "Allah diyor ki erkeğinize sabırlı olun. Ben hürmetkarım, annemiz bizi böyle yetiştirdi." En vahim cümle bu. Ne demek erkeğinize sabırlı olun ya hu? Aldatılalım ve sabırlı olalım öyle mi? Vah Kibariye vah.
    moon_night
    kibariye kocası ile konuşuyor;
     ideal-ay
     Horoz kadar kocam olsun, kümes kadar evim: Aile hayatının önemi!. İnsan başını sokacak bir evi ile kendine arkadaş olabilecek bir kocasının olmasını ister..
      cinayetvaraga
      konuşmaya değmeyecek kadar lüzumsuz bir insan. pas.
       nickimdebileolmaz
       Salak karı
        caresizcare
        Hasssqqttrr başlarım şimdi o hürmetkara İslama aldatılmada yok
         buse01
         Nasıl sindirebiliyor ya heralde hürmetkar kısmını fazla abartmış ya da anlamını bilmiyor hürmetkar demişken kesin bunlarda bdsm fantezisi varsa köle rolündedir bu
          eski_bi_tanidik
          Ahh ah. Üzülüyorum böyle zihniyetlilere. Ataerkil toplum kurbanı. Allah erkeginize 🤮🤮 sabırlı olun falan demiyo. Diyosa da ayni şekilde erkeklere de eşinize sadık olun sabırlı olun diyo. O sabırlı olmuyorsa seninde sabırlı olmana gerek kalmaz. Büyük konuşmayayım ama ayrılmamak da olmaz yani.
           furkanbozkurt
           ne diyon abla sen ya kafayı yemişsin iyice
            madlisa
            aldatma bence herkeste ve her iliskide ayni etkiyi birakmiyor kisinin bakis açısına göre değişen bir şey karsinizdaki kisiye verdiginiz önemle alakali diye düşünüyorum. bu kadar büyük tepki vermek anlamsiz. mesela evli bir kadin aldatildiginda esini sevdigi icin yikilirken baska bir kadin oh ulan isime geldi basarim davayi tazminati nafakayi yürürüm burdan diyebilir.
             gulfemkaya
             Ah Kibariye ah kısmında kaldım. İnsanların hayatlarına ne diyebiliriz ki kendi tercihleri ama üzüldük mi üzüldük
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.