Aldatılan Kadının Affetmesinin Asıl Başarı Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Farklı bir bakış açısı, ancak şöyle anlatayım. O kadar bir güç ki bu, o kadar gururuna, heybetine ve duruşuna rağmen affedebiliyorsun. O kadar çok seviyorsun ki, affedip suratına bakabiliyorsun. Bir de bunun başka bir güç örneği var ki akıllara zarar. Evinden çıkmışsın direkt koca evine. Bir gram maddi gelirin yok. Çocukların var ve aldatılıyorsun. Gidecek hiçbir yerin yok ve çocuklarının geleceğini düşünmek zorundasın. Onun için katlanıyorsun, her gün bakıyorsun onun yüzüne.
    busrawashere
    başarı değil beyin eksikliği
     herseyinaktivisti
     İlginç bir bakış açısı ama ne demek istediğini anladım
      mevsimlerdensnbahar61
      İnsan asıl sevdiğini affetmez bunu bi düşünün derim
       benita
       Affeder ama unutmaz
        detokssuyu
        Aslında bu pek de güzel bir şey değil. O kişiye bağımlıymışsın gibi sanki o olmadan hiçbir şeyi yapamazmışsın gibi. Ayrıca bir kez aldatan kişi karşımdaki nasıl olsa affeder diye bunu tekrar tekrar yapabilir. Bence asıl başarı o kişiyi ne kadar seversen sev onu hayatından çıkartmak ve yoluna devam etmek.
         kanadadabiryusuf0
         İlk defa sevdiğimi hissettiğim bir kadını böyle bir olay sonucu kendi ellerimle kaybettim... Keşke geri döndürebilsem, zamanı geriye almayı çok istiyorum.
          burakb_
          Allah affetsin büyük mallık.
           sbstnbjk
           Duruma göre değişir. Affetmenin bir çok sebebi olabilir. Senin başarı olarak bahsettiğin tarzda bir affetme çok nadiren gerçekleşir. Belki %5. Affedenlerin çok büyük çoğunluğunun daha farklı sebepleri oluyor.
            thetalentedmrripley
            Ailesi tarafından daha çocukluğundan başlayarak ezilmiş, kendi ayakları üzerinde durmasına izin verilmemiş, eşitlikten nasibini alamamış, potansiyelinin farkına varması engellenmiş, hep kocan olmazsa baba evinde sen ne yaparsın diye korkutulmuş, üstüne bir de eşi tarafından hor görülüp aldatılmış kadınların dramı bu. Bu bir bakış açısı değil, bağnazlık ve yavşaklıktır. Doğduğundan bu yana kadını bağımlı yapmaya yönelik zihniyetin kendini masum gösterme çabasıdır. Kusura bakan baksın, hiç de özür dilemeksizin böyle zihniyetin te götüne koyayım ben. Hem de sansürsüz, böyle alenen, ele dümdük 🤬🤬🤬🤬
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.