38
3.10.2020
Aldatılan Kadının Affetmesinin Asıl Başarı Olması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   cokbilmisdegilcokbilen
   Farklı bir bakış açısı, ancak şöyle anlatayım. O kadar bir güç ki bu, o kadar gururuna, heybetine ve duruşuna rağmen affedebiliyorsun. O kadar çok seviyorsun ki, affedip suratına bakabiliyorsun. Bir de bunun başka bir güç örneği var ki akıllara zarar. Evinden çıkmışsın direkt koca evine. Bir gram maddi gelirin yok. Çocukların var ve aldatılıyorsun. Gidecek hiçbir yerin yok ve çocuklarının geleceğini düşünmek zorundasın. Onun için katlanıyorsun, her gün bakıyorsun onun yüzüne.
    busrawashere
    başarı değil beyin eksikliği
     herseyinaktivisti
     İlginç bir bakış açısı ama ne demek istediğini anladım
      mevsimlerdensnbahar61
      İnsan asıl sevdiğini affetmez bunu bi düşünün derim
       benita
       Affeder ama unutmaz
        monaiman
        Ne kadar zavallıca
         detokssuyu
         Aslında bu pek de güzel bir şey değil. O kişiye bağımlıymışsın gibi sanki o olmadan hiçbir şeyi yapamazmışsın gibi. Ayrıca bir kez aldatan kişi karşımdaki nasıl olsa affeder diye bunu tekrar tekrar yapabilir. Bence asıl başarı o kişiyi ne kadar seversen sev onu hayatından çıkartmak ve yoluna devam etmek.
          kanadadabiryusuf0
          İlk defa sevdiğimi hissettiğim bir kadını böyle bir olay sonucu kendi ellerimle kaybettim... Keşke geri döndürebilsem, zamanı geriye almayı çok istiyorum.
           burakb_
           Allah affetsin büyük mallık.
            sbstnbjk
            Duruma göre değişir. Affetmenin bir çok sebebi olabilir. Senin başarı olarak bahsettiğin tarzda bir affetme çok nadiren gerçekleşir. Belki %5. Affedenlerin çok büyük çoğunluğunun daha farklı sebepleri oluyor.
             thetalentedmrripley
             Ailesi tarafından daha çocukluğundan başlayarak ezilmiş, kendi ayakları üzerinde durmasına izin verilmemiş, eşitlikten nasibini alamamış, potansiyelinin farkına varması engellenmiş, hep kocan olmazsa baba evinde sen ne yaparsın diye korkutulmuş, üstüne bir de eşi tarafından hor görülüp aldatılmış kadınların dramı bu. Bu bir bakış açısı değil, bağnazlık ve yavşaklıktır. Doğduğundan bu yana kadını bağımlı yapmaya yönelik zihniyetin kendini masum gösterme çabasıdır. Kusura bakan baksın, hiç de özür dilemeksizin böyle zihniyetin te götüne koyayım ben. Hem de sansürsüz, böyle alenen, ele dümdük 🤬🤬🤬🤬
              lutfen-ama
              Ne salakça bir bakış açısı bu yahu? Bu bir başarı değil çaresizlik. Bunu nasıl görmezsiniz. Evet çok zor katlanılmaz bir durum fakat bir başarı değil. Aldatılan kadın affetmek zorunda kalıyorsa buradaki tek başarı onu çaresizliğe mahkum eden kişilerindir. Bu başarıyla övünecek bir salak da yoktur diyordum açılan başlığa bak rezalet resmen.
               pekiyabensem
               bence büyük başarısızlık
                libidio
                ahh ne büyük bir içsel savaş. Bence bir kadının karşısındakine yaptığı en büyük iyilik fakat kendine yaptığı en büyük ceza
                 starr7
                 İhanet eden kişi affedilmez. Çünkü ihanet tekrarlanır, yüz bulunur. Affettiğinizde kendinize ya da karşınızdakine iyilik yapmıyosunuz aksine hem affettiğiniz için karşınızdakine bunu bi daha yapabilme fırsatı sunuyosunuz hem de kendinize büyüm bi haksızlık etmiş oluyosunuz. Kanımca bu asla başarı olarak nitelendirilemez.
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.