Aldatılan İnsanların Olayı Çok Dramatize Edip Hayata Küsmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   horny
   en sonda söyleyeceğimi ilk başta söyleyeyim, acı gerçekler kuşağı. hepiniz aldatıldınız. ben aldatılmadım diyenlerin hepsi aldatıldı. aldatılıyor ve hep aldatılmaya devam edecek. biz ne mi yapacağız oraya odaklanalım. aldatılmayı sadece fiziksel bir durum olarak görüyorsanız çok yanılıyorsunuz. bu işin fiziksel boyutu tamamen bir parçası. esas önemli olan konu ise birinin hayatında biricik olma hissi. birlikte olduğunuz herkesin de sizin biriciğiniz olmasını istiyorsunuz ama o işler öyle olmuyor işte. birincisi bu hayatta en önemli şey sizsiniz. aileniz, sevgiliniz, arkadaşlarınız hepsi sizden sonra geliyor. kimse sizden değerli değilse onlar için kendi yaşamınızdan feragat etmenize hiç gerek yok. üzülebilirsiniz ama yıkılmanıza gerek yok. hayat devam ediyor bebeklerim. sizin sevgiliniz başka kadınlardan/erkeklerden hoşlanmış olabilir. sizden gizli konuştuğu da olabilir. sizin hiç haberiniz olmadan ve onun da elinde olmadan başka birini düşünebilir. hatta sizinle sevişirken bile zihninde başkaları geçiyor olabilir. bunlar hayatın bir parçası. bunlara büyüdükçe alışıyorsunuz yoksa bu tamamen savaşa dönüyor. bir kere geldiğiniz dünyada birisinin ihaneti yüzünden hayatınıza büyük zarar veriyorsunuz. vermeyin. kimse için değmez. o düşündüğün kişi dahil canım güzelim, onun için bile değmez. çok genişlik diyebilirsiniz evet çoğunuzdan genişimdir. bu aldatılmayı normalleştirdiğim anlamına gelmiyor, insanın nasıl bir canlı olduğunu bildiğim anlamına geliyor. öpüyorum🦄
    nobodyy1
    Hatasız insan yok, bize mahçubiyet lazım. Bir de sen, çok dramatize ediyorlar diyorsun ya, sen galiba hiç aldatılmadın ya da kafan almıyor yoksa böyle boş konuşmazdın.
     busecikcik
     dramatize etmek mi? buna üzülmeyen insanın insanlığından şüphe ederim.
      _gizem_
      ne yapsın görmezden gelip ilişkisine devam falan mı etsin seven insan aldatmaz zaten.
       lafgzf
       Sen gayet rahat bi şekilde kabullenir üstüne üstlük af da edebilrsin istersen
        berat_redflag
        Düşünsene, her şeyini söylediğin, güvendiğin, beni seviyor diye düşündüğün kişi seni sadece bir yük, bir yalan olarak görüyor ve sana yaşatabileceği en büyük acıyı yaşatıyor...
         kisi
         Hayatın bir parçası diye geçiştirmez kimse. Kişinin kolayca kendine engel olup hayatın bir parçası yapmayabileceği bir parçası. İnsan dediğin bilinçli bir canlı. Kendine rahatça engel olabilir. Açık ilişki istiyorsa en başından söylemesi gerek. Karşı taraf da onaylarsa öyle yaşayabilir ve bu kabullenilebilir. O insana zamanınızı veriyorsunuz. Geleceğinizi onunla birlikte planlıyorsunuz. Onunla bir hayat kurduğunuz için başkaları ile hayat kurma şansınızı tepiyorsunuz. Onu seçiyorsunuz çünkü bir söz veriyor. Büyün hayatını planladığın insan o hayatın içine s.... tepkisiz kalamazsın. Hele çocuğun varsa başkası ile tekrar bir hayata başlamak çok daha zor oluyor. Normalleştirilecek en son şeylerden biri aldatmak.
          asit
          Ben de söylediklerine katılıyorum. Acı da olsa gerçekler böyle maalesef. Hayatın içinde her şey var, aldatılmak da dahil. Küsmemek, devam etmek gerek. Her şeye rağmen.
           benita
           İlk başta çok üzüldüm, şimdi onların kerizliğine üzülüyorum beni kaybettikleri için
            fairytale-
            Aldatildigimda hep intikam aldığım için pek üzüldüğümü söyleyemem fdfsffd
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.