Albayrak Ailesine Hakaret Soruşturmasında 11 Kişi Gözaltına Alındı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Emniyet Genel Müdürlüğü, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile ailesine yönelik sosyal medyada hakaret içerikli paylaşım yapan 11 kişinin gözaltına alındığını açıkladı. EGM'den yapılan yazılı açıklamada şu ifadeleye yer verildi: "Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın şahsına ve ailesine yönelik olarak 30.06.2020 tarihi itibariyle sosyal medya üzerinden hakaret içerikli paylaşımlar yaparak, kişi ya da kurumları hedef gösteren hesaplara yönelik yapılan çalışmalarda, tespit edilen 19 hesap yöneticisi içerisinden 11 şahsın yakalanarak, gözaltına alınmaları sağlanmıştır. Söz konusu şahıslar hakkında adli tahkikat devam etmektedir. Türk Polis Teşkilatı, suç ve suçlularla mücadeleyi her alanda olduğu gibi sanal ortamda da sürdürmeye devam edecektir." Edinilen bilgiye göre, Antalya'da 2, İstanbul'da 5, İzmir, Kahramanmaraş, Manisa ve Mersin'de birer kişi gözaltına alındı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gözaltı kararını Twitter'dan yaptığı paylaşımla duyurmuştu: "Aile, anne, eş, çocuk duygusundan yoksun şeytanlaşmışlar, sabaha kadar savcı ve polisler marifetiyle gözaltına alındı. Sosyal medya hesaplarının bir bölümünün yurt dışından ve FETÖ'cü olması yine tespitimiz. Söz, çocuklara böyle kirli bir dünya bırakmayacağız."
    mertiniz
    👏 yapılan hiçbir ahlaksızlık karşılıksız kalmamalı. Ve bu durum tüm haksızlığa ve zorbalığa uğrayanlar için geçerli olmalı !
     velevkiozge
     Kadınlar hep erkeklerin yaptıklarının sorumluluğunu almak için dünyaya gelmiş sanki.. Ne fena insanlar..eşini, babasını sevmedikleri için bir kadına saldırıyorlar. Üstelik yeni doğum yapan bir kadına. Hem de cinsiyetçi söylemlerle. Yazık, insanlığın yozlaştığının açık resmidir bu
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.