Alanya Plajı'nda Afganistan Bayrağını Göndere Çekildi, Gözümüz Aydın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   miller
   sabah sabah benim canım sıkıldı, sizin de sıkılsın. Yakında derler ki biz cihat yapmaya geldik, kadınlar açık giyiniyor erkekler alkol içiyor diye satırla bizi allahuekber nidalarıyla kesmeye başlarlar. hümanizm kasmaya devam edin amk.
   https://twitter.com/darkwebhaber/status/1425364399787761670
   https://twitter.com/darkwebhaber/status/1425364399787761670
    eski_bi_tanidik
    Offffffffffff offfffff bunları ülkeye getirenlerin amk. Suriyeliler bu kadar değil. Hemen sahiplendiler. Dağdan gelmiş bağlarını kovarlar yakında
     cinayetvaraga
     Hadi bunu da hoş görün amk hümanist din kardeşleri.
      merutsukun
      Surielileri göndermeye çalışırken afganlar da geldi. Baştaki diktatör gidince bunları s*ke s*ke göndereceğiz.
       myheartofstereo
       aklıma direkt bu geldi kaşınıyorlar aq
       https://youtu.be/_rP2zfPlP-Q
       https://youtu.be/_rP2zfPlP-Q
        gregory_
        O plajda biri cikip bayragi bunlara monte edemediyse biz zaten teslim olmusuz. g*t yalayanin çok olsun basganim
         _sofia_
         Bakın, Suriyeliler konusunda ektiğimizi biçtik desek yeridir. İçişlerine, örgütlerine kadar karışıp, sınırlarından girip önce iktidar sonra muhalefet yanlısı olup, operasyonlar düzenledik. Amerika ve Avrupa ile gizli ve aşikâr kararlar aldık. Hani bir laf var " bulaşma çirkefe çamur sıçrar yüzüne " ... Fakat bu Afgan mülteciler konusunda Türkiye'nin ahlaki siyasi hukuki hiçbir sorumluluğu olmadığını düşünüyorum. Birinin bedel ödemesi gerekiyorsa önce 40 senedir süren savaşın sebebi olan Rusya ve Amerika sonrasında ülkesini İslami karanlığı teslim etmiş afganistan halkı var. Tâbiî Tayyoş yine Amerika ile bu Afganlar üzerinden bir anlaşma içine girip bizi ekseriyetle vatanı harcadı fakat soruyorum; hangi insan evine Allah'ın her günü her bilinmeyen anında kapıdan, bacadan, pencereden ne idüğü belirsiz tanımadığı insanları kabul eder? Ve o evin ve ev ahalisinin hâli nice olur? Özellikle bunu yönetebilecek maddi, idari, hukuki ve disiplinli bir alt yapın yoksa...
          ulanayca
          Oha. Kimse de bi şey yapmamış valla
           faruktekin
           bilinçli olarak yapıldığını düşünenlerdenim. bu kadar boş değil bizim ülkemiz. hendek kazılırken falan hatırlıyoruz aynı durumları değil mi sevgili kardeşlerim. ardından olanları da hatırlıyoruz değil mi.
            yagmur_ults
            Bu piçler gidip dün gece genç iki kardeşimizi bıçaklamışlar yok yere ve biri de ölmüş diğerinin durumu kritik. Bu daha hiç bir şey!!!!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.