Akrabaları Sevememe Durumu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muneccimbiri
   nereyi kazandın,bak benim oğlan x üniverstesinde x süpersonik bölümünü x.likle kazandı diye kendi yeğenine misilleme yapan bir halayı 18 yaşında bir genç sevmez arkadaş! senin kız erkeklerle fink atıyor sözleriyle babasına inceden şikayet edilmiş bir bayan amcasını sevemez! e kardeşim sen benim fikimtırak sebeple küstüğüm adamla konuştuğun için seni sildim diyen bir yengeyi hiçbir kardeş sevemez! sırf eziyet olsun diye yıllarca pis ellerini perdelere süren bir kayın valideyi hiçbir gelin sevemez! fesat,yobaz,sonradan görme ve aklı sıra laf sokuşturan bir kuzeni kusura bakmasın kimse sevmez! bilmem nerden gelip tesadüfen aileye girmiş -miş,yıllarca çalışıp didinip tırnağından artıran kırk torunu olan bir adamın mirasına gömülmeye,yamanmaya çalışan bir enişteyi herhangi bir insan evladı sevemez ! ben sanıyordum ki hepimiz ademle havvadan akrabayız! gel görki akraba olmak şurda dursun! kardeş kardeşe düşman. cellallendim yahu gece gece,, neyse, velhasılı beyler baayanlar her şeyden önce insan olmak gerekir birini sevmek için.akraba olamayanlara ve sevgiyi kontörlü zannedip harcamaya kıyamayanlara bir sitem olsun.
    karolunita
    sevilecek insanlar olsalar severiz herhalde ama evlat olsalar sevilmezler yani
     monaiman
     Sadece kendi akrabalarımdan değil sizin de akrabalarınızdan nefret ediyorum.
      torture
      Anne tarafındaki akrabam rahat 50'nin üstünde vardır. Nasıl hepsini seveyim ben? Baba tarafı hakkında yorum yapmak istemiyorum, tek işleri ara bozmak onların.
       mrsnl33
       Allahtan,hepsi şehir dışında da, yüzlerini nadiren görüyorum.
        heyecann
        Sevdiklerim akrabalarımın hepsinin Almanya da olması beni yaralıyor 😵
         cokomayi1
         her zaman kötülüğünü isteyen, iyiliğinde kıskanan, kötülüğünde gurur duyan, sevinen insanlar topluluğu. Bir kaç tanesi hariç telefon numaralarını bile bulundurmuyorum. Uzak olsunlar!
          dikistutmaz_sabri
          işte koronavirüsü bu yüzden sevdim görüşmüyoruz negüzel
           _zeynep_
           Ya insanların hayatına karışanlar kisileri sevmem bu kişilerin en başında kendi akrabalarım geliyor o yüzden genelini sevmem ben
            gizemino
            Genel bulunduğun ortam için de bile kıskanılmak, haset bunlari zaten istemezsin ve istediğin için de biyle bir seylee karşılanca o insanları mesafeni ayarlarsın, görüşmezsin vs vs ama akrabayla bunun sağlanamıyor olmasi tat kacirici.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.