Akrabaları Sevememe Durumu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muneccimbiri
   nereyi kazandın,bak benim oğlan x üniverstesinde x süpersonik bölümünü x.likle kazandı diye kendi yeğenine misilleme yapan bir halayı 18 yaşında bir genç sevmez arkadaş! senin kız erkeklerle fink atıyor sözleriyle babasına inceden şikayet edilmiş bir bayan amcasını sevemez! e kardeşim sen benim fikimtırak sebeple küstüğüm adamla konuştuğun için seni sildim diyen bir yengeyi hiçbir kardeş sevemez! sırf eziyet olsun diye yıllarca pis ellerini perdelere süren bir kayın valideyi hiçbir gelin sevemez! fesat,yobaz,sonradan görme ve aklı sıra laf sokuşturan bir kuzeni kusura bakmasın kimse sevmez! bilmem nerden gelip tesadüfen aileye girmiş -miş,yıllarca çalışıp didinip tırnağından artıran kırk torunu olan bir adamın mirasına gömülmeye,yamanmaya çalışan bir enişteyi herhangi bir insan evladı sevemez ! ben sanıyordum ki hepimiz ademle havvadan akrabayız! gel görki akraba olmak şurda dursun! kardeş kardeşe düşman. cellallendim yahu gece gece,, neyse, velhasılı beyler baayanlar her şeyden önce insan olmak gerekir birini sevmek için.akraba olamayanlara ve sevgiyi kontörlü zannedip harcamaya kıyamayanlara bir sitem olsun.
    karolunita
    sevilecek insanlar olsalar severiz herhalde ama evlat olsalar sevilmezler yani
     monaiman
     Sadece kendi akrabalarımdan değil sizin de akrabalarınızdan nefret ediyorum.
      cokomayi1
      her zaman kötülüğünü isteyen, iyiliğinde kıskanan, kötülüğünde gurur duyan, sevinen insanlar topluluğu. Bir kaç tanesi hariç telefon numaralarını bile bulundurmuyorum. Uzak olsunlar!
       abdes_terligi
       benim akrabaların yapmadığı halt kalmadı benim en ufak şeyime laf ederler. Bir de travmamla dalga geçtiler güldüler defalarca fiziksel şiddete uğramış olmamla
        dikistutmaz_sabri
        işte koronavirüsü bu yüzden sevdim görüşmüyoruz negüzel
         mrsnl33
         Allahtan,hepsi şehir dışında da, yüzlerini nadiren görüyorum.
          torture
          Anne tarafındaki akrabam rahat 50'nin üstünde vardır. Nasıl hepsini seveyim ben? Baba tarafı hakkında yorum yapmak istemiyorum, tek işleri ara bozmak onların.
           scorpion77
           Bir aile sorunu yaşamadığım sürece anlamadığım durum. Akraba olm bu aynı kanı paylaşıyorum ben bunlarla. Tabi sizin aileleriniz genelde sizi pek görüştürmediği için normal durum. Ben anneannemin ve teyzemlerin elinde büyüdüm. He bu arada o sizin dediğiniz üniverste olayı da yine pek samimi olmadığınızdan kaynaklanıyor. Ben kendi kuzenlerimle ve diğer teyze ve amcalarımla samimi olduğum için bana hiç öyle havalar atmıyorlar. Samimiyetiniz olursa size hava atmazlar çünkü birisi niye sevdiği birine hava atsın ki aq. Bakın beyler bayanlar herkes sizi kazıklar da bi tek akrabalarınız elinizde kalırsa o zaman ne demek istediğimi anlarsınız. Akraba dayanaktır, mutluluktur, güvendir yeri gelir anana babana anlatamadığın şeyleri akrabalarına anlatırsın. Gerçi ben kime ne anlatıyorum ki amk! Şu başlığın altına atılmış yorumlar bile Türkler olarak aile yapımızın ne kadar yozlaştığını gösteriyor. Bugün akraba olur yarın kardeş olur öbür gün anne baba olur. Aferin size gençler aferin iyice duygusuz sadece kendini düşünen bencil götler olun aferin.
            _zeynep_
            Ya insanların hayatına karışanlar kisileri sevmem bu kişilerin en başında kendi akrabalarım geliyor o yüzden genelini sevmem ben
             derinfeylesof
             Görüşmüyorum sevmeme durumu da ortadan kalkıyot
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.