AKP Milletvekili Ahmet Sorgun: "Türkiye'de Kriz Yok 'İşsizim, Açım' Diye Gelenler İş Beğenmiyorlar"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   AKP Milletvekili Ahmet Sorgun, Türkiye'de ekonomik kriz olmadığını, sıfır araç alımı için 6 ay sonrasına gün verildiğini söyledi. Sorgun, "İşsizim, açım diye geliyorlar, iş beğenmiyorlar" dedi. Gazete Duvar'ın aktardığına göre Konya merkezli yayın yapan Kanal 42'ye konuk olan AKP MKYK Üyesi ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Türkiye'deki ekonomik kriz ve işsizlikle ilgili tartışmalara neden olacak söylemlerde bulundu. Sorgun, "Ekonomide problem yok diyemeyiz. Türkiye’de bir kriz yok. Tarihin en yüksek konut alımını yaptık. Sıfır araç alımı için 3 ay 6 ay sonrasına vatandaşa gün veriliyor” dedi. Haberin ayrıntıları:
   https://onedio.com/haber/akp-milletvekili-ahmet-sorgun-turkiye-de-kriz-yok-issizim-acim-diye-gelenler-is-begenmiyorlar-944527
   https://onedio.com/haber/akp-milletvekili-ahmet-sorgun-turkiye-de-kriz-yok-issizim-acim-diye-gelenler-is-begenmiyorlar-944527
    dr.rock
    Hep siz suçlusunuz ey halk
     muzlu-pasta
     Halka verdikleri hizmeti sanki köleğe ödül maması veriyormuş gibi sunmaları?
      tsukyomi
      Daha birkaç gün evvel acı reçete yedirecektiniz millete, kriz yoksa keyiften yediriyorsunuz o zaman öyle midir? Nereden baksan tutarsızlık. Sonra bu ülkede normal, sağlıklı bir insan olmamızı bekliyorlar. Milli hastalığımız borderline kişilik bozukluğu artık.
       redblack
       Yav hee heee. Diyor ki siz tıp okuyun, ogretmenlik okuyun, muhendislik okuyun ama insaat işciligini begenmiyorsaniz bu da sizin sucunuz, her egitim fak. mezununun ogretmen olacak hali yok ya.
        sairsel
        ağam bizimle eğlenir!
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.