AKP Kadın Kolları 81 İlde Dilipak Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu: 'Din, İman, Namus ve Ahlak Kimsenin Tekelinde Değil'
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   AKP İl Kadın Kolları 81 ilde Abdurrahman Dilipak hakkında suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusuna ilişkin İstanbul'da da yapılan basın açıklamasında AKP İstanbul milletvekilleri Mihrimah Belma Satır ve Emine Sare Aydın katıldı. AKP İl Kadın Kolları Başkanı Av. Dr. Rabia İlhan yaptığı basın açıklamasında şöyle konuştu: "Bugüne kadar zaman zaman AK Parti karşıtlığından beslenen bir takım gazeteci, siyasetçi, sanatçı veya akademisyen gruplarına şahit olmuş, yanlı ve iyi niyet taşımayan yaklaşımlarına karşı mücadele vermiştik. Sözde kanaat önderleri gibi bir duran bu gibi çevrelerin, sanki hükümetimizin ve partimizin çıkarlarını düşünüyormuş gibi bir tutum sergilediklerine ve çeşitli ayrışma noktaları oluşturmaya çalıştıklarına şahit olmaktayız. Hem partimizin içinde, hem de partimizin karşısındaki kitleleri birbirlerine düşürme çabaları ile çatışma ve sürtüşme alanları oluşturmaktadırlar. Partimizin kurulduğu günden bugüne, 19 yıldır liderimizin kadınlara yönelik duruşu, özel destekleri ve ayrımcılıkla mücadelesi samimi ve güçlü bir şekilde devam etmektedir. 'Kadınlara yönelik ayrımcılık ırkçılıktan beterdir' diyen AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bu inanç ve gayretleri neticesinde dünyanın en büyük kadın örgütünü kurarak, yıldan yıla büyütmeyi başarabilen bir lider olmuştur." "Bizler her şeyden önce ailelerimizin kadın, anne, evlat, kardeş veya eş olarak birer ferdiyiz" diyen İlhan, "Hiç kimse mensubu olduğumuz ailelerimizi, partimizi ve camiamızı hakaret ve çirkin yatıştırmalar ile rencide edemez ve incitemez. Ayrıca din, iman, inanç, namus ve ahlak gibi değerlerimiz hiç kimsenin tekelinde değildir. Partimizin içinde bir fitne ve bölünme vesilesi olacağı ümidiyle, sözde bizimle birlikte siyasi hareketin içindeymiş gibi görünen ama aslında kirlenmiş ve dar zihniyetli gazeteci ve sosyal medya fenomenleri karşısında asla susmadık, susmayız. Bugün bizlerin bu toplantıyı tertip etmemize neden olan kadınlarımıza yönelik ağır hakaretlerle dolu içerik, artık teşkilatlarımızda bardağı taşıran son damla olmuştur. İllerimizde partimize ve davamıza gönül veren kadınlarımızın ve ailelerinin tepkilerine rağmen, şu ana kadar herhangi bir pişmanlık, mahcubiyet ve rücu etme çabasının olmadığını görmüş bulunmaktayız. Aksine inançlarımızın ve değerlerimizin istismarı üzerinden yanıltıcı yazı ve paylaşımlara devam edilmiştir" ifadeleriyle basın açıklamasını sonlandırdı.
    sebnemsertuna
    Helal olsun 👊👊👊
     noobzac
     Ülke emperyalistlere karşı bir özgürlük, bağımsızlık savaşı veriyor. Adam bunu hilafet olarak yorumlayıp, çağrıda bulunuyor. Cumhurbaşkanı duruma el atıp hilafet çağrısı için “art niyetlilik” diyor. Habere konu olan yazısında da “Batı bize referans olamaz. Kendi çözümlerimizi kendimiz üretmeliyiz. Katilimiz olmak isteyen Batı dünyasının sempatizanı olmayın.” mesajını öyle bir şekilde dile getiriyor ki hiç ediyor, yine Batı'nın ekmeğine yağ sürüyor. Resmen süreci baltalıyor. Bu adam hakkında iyi şeyler düşünmüyorum.
      herseyinaktivisti
      Şu adamı bir sustursunlar artık
       pillowtalk
       Bu adamı günahım kadar sevmiyorum zaten. Entelektüel zırvalıklarıni da alıp Silivri yolunu tutabilir.
        cinayetvaraga
        Nihayet susacak bu kalitesiz adam.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.