Akıllı, Eğitimli ve Zeki İnsanların Parasız; Salak, Cahil ve Yobazların Bok Gibi Parası Olmasına Ne Diyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   turan-burc
   Gerçekten bu nasıl oluyor? Ben yıllarca eşekler gibi okudum, çalıştım fakat ciddi ciddi salak bir patronun yanında çalışıyordum. Bugün istifamı verdim. Adamda bok gibi para var ama bir gram zeka yok. Cahillik desen diz boyu! Bu sadece benim başıma geldiği için yazmıyorum. Çevremde akıllı, zeki ve eğitimli kimi görsem sıkıntı çekiyor. Salak, cahil ve aynı zamanda yobazlığı benimsemiş tiplemelerin parası var arkadaş!
    garavel-usta
    Akıllı, eğitimli, zekiyim ve üstüne üstlük zenginim
     kafatamircisi
     Dünyada akla değer veren yok madem Aklı az olanın parası çok madem Getir şu şarabı alsın aklımızı Belki böyle beğenir bizi elalem.
      miller
      dönemin getirdiği bir durum. şanssız bir nesiliz. bu düzenin en kötü yanı da bu olacak işte. nobranlığın, raconu iş yaptığı bilimin dalga konusu yapıldığı bir düzen. dediğin çok doğru. nerede osmanlıcılık oynayan tip var altında oto galerisi. biz de azıcık fazla maaş alsak kendimizi şanslı hissediyoruz.
       asit
       Akıllı,eğitimli ve zekileri kendi işlerinde çalıştırdıkları için paraları var.
        gregory_
        Sandigin kadar salak ve cahil olmayabilirler, bu kadar egitimli insani calistirdiklarina göre bu hesapta bir hata var. Belki de dedigin akilli, egitimli ve zeki insanlar birbirlerine yeterince destek olamiyor ama cahil ve salak dediklerin hep bir aradalar.
         mrsnl33
         Cahil ve yobaz olabirlerde kesinlikle salak değiller.Saman altından güzel su yürütüyorlar.Yanlarinda duracakları,yaltaklanacaklari adamları iyi biliyorlar.Bukalemun gibi,hangi ortama girseler renk degistiriyorlar.Ceplerinide böyle dolduruyorlar işte.
          badideasensei
          O cahil ve yobazların ağzı iyi laf yapar, ona buna yalanmayı yalakalık yapmayı çok iyi becerirler genelde belki de bu yüzden. En başta da düzenin adamıdır hepsi bu yüzden işte zeki ve nitelikli insan yalakalık yapmayı yakıştıramadığı içindir.
           berat-albayrak-official
           Zeki insan yoktur, akp üyesi olmamış insan vardır
            eski_bi_tanidik
            Para cok yanlis kişilerin elinde
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.