26
25.3.2020
Akıl Sağlığınızı Kaybettiğinizi Düşündüren En Saçma Hareketiniz Neydi?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   venussss
   Dün durduk yere gülme krizine girmem ve bizimkilerin gerçekten aklımı kaybettiğimi düşünmeleri diyebilirim. Ortada komik hiçbir şey yokken rahat 2 dk hayvan gibi güldüm şakdalsşdlas
    benbirneyim
    tüy dökücü losyonu diş fırçama sıkmam ve sonrası yaşananlar.
     justsomeonee
     lgs ye hazırlandığım yıl ders çalışırken çok bunalıp, mola için salona gittiğimde saçma sapan gülmeye başlayarak 3.kattan yastık atmam ve sonra inip almam. Eğlenceliydi.
      salva_salvatore
      Ona inanmak sanırım aljxlaks
       angry.lydia
       Uzunca duvarı seyretmek
        lawyerwho
        Çılgın Bediş leşmek.. Güzel ama insan bir yerde korkuyor.
         1cerenaltay
         Hiç akllanmadım ki🤪
          mevsimlerden-sonbahar61
          Tabağı aldım sanıp musluğun üstüne sütü dökmek bir saniyelik bi kayıp yaşamıştım🤭
           kanadadabiryusuf
           ayakkabılarımı ters giydiğimi dışarıda fark etmem :(
            patiklipenguen_
            Kendi kendime konuşup cevap veriyorum daha ne olsun
             buse01
             Sabah uyanmıştım uykuluydum dişimi fırçalicaktım babammın diş fırçasını ağzma aldım benim diş fırçam yumuşak yani sert bişeydi dişlerime değen ondan sonra oturdum klozete hüngür hüngür ağladım ben bu acıyla yaşayamam diye büyük abimde bişe oldu sanmış ben durumu söyleynce küfür ede ede uyumaya tekra gitti hala ağlayasım geliyo iğrenç babama söylemicem ama
              lovewkoko
              araba kazasından sonra girdiğim şok. araba perte çıktı burnum kanıyo. ben çıkıp plaka yerinde durmuyor diye ağlıyorum. ne rezil anlardı onlar. telefonda aradığım arkadaşım bunları anlatıyor bana. plaka yok diye ağlamışım. delirmeye ramak kalmış.
               beddualippa
               Sigarayı yakıp yanan tarafını ağzıma koymuştum. Hayatımda böyle bir acı yaşamadım. Bir keresinde de sigarayı yakıp cebime koymuştum.
                dunecka
                burda takılmam.
                 tuba-yildirim6
                 Adımı unutmam
                  makaronlumeybuz
                  Bissürü var da okula iki ayağıma farklı çorap giyip gitmiştim
                   asumeyye
                   Önce nefesiz kalasıya kadar güldüm sonra da gözyaşım kalmayasıya kadar ağladım. En sonda neden gülüp ağladığımı bilmediğimi farkettim bi de ona güldüm.
                    ucanbaliklar
                    Oğluma "tamam annecim ağlama" demek isterken, "tamam ablacım ağlama" demem. Kimseler duymamıştı neyse ki ama ben inanılmaz şok olmuş, nasıl bir ruh hastasıyım böyle demiştim kendime. Bir de bunun vicdan azabın çekmiştim. :)
                     kirikkalplerduraginda
                     Bizim evin dış kapısının mekanizması biraz farklı dışardan anahtarla açıyorsun ama içerde bir sürgü ve düğme var, anahtarla kilitlenmiyor yani. Düğmeye basınca açıyorsun kapıyı. Neyse bir gün yalnızdım kapı çaldı camdan baktım arkadaşım gelmiş. Merdivenden kapıya indim salak anahtarsız nasıl açacaksın dedim. Tekrar yukarı çıkıp deli gibi anahtarımı aradım ama bulamadım. O sıra eve hapsolduğumu falan bile düşündüm. Ben eyvah nasıl açacağım derken yazık arkadaşım da baya bekledi tabi. En son cama çıkıp anahtarı bulamadım kapıyı açamıyorum dedim. Kızım mal mısın ne anahtarı dedi haklı olarak. O an başımdan aşağı kaynar sular döküldü, yıllardır oturduğumuz ev. İşte o an akıl sağlımı kaybettiğimi düşündüm. Gerçekten aşırı saçma bir anımdır ama olur bazen böyle şeyler sanırım. :)
                      meteorakafaatandinozor
                      arkadaşımla baya uzun bir süre telefonda konuşmuştuk. saate bakmak istedim telefonumu aramaya başladım. kız dedi hayırdır ne koşturuyon. dedim telefonumu arıyorum. :/
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.