2
1.1.2021
Akhisar Belediye Başkanının Büyük İkramiye Talihlisine "3,5 Milyon Lira da Belediyeye Atsın da Hizmet Edelim" Demesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   mrlawyerkk
   Milli Piyango yılbaşı çekilişi bu yıl birçok sansasyon yarattı. 100 Milyon Liralık büyük ikramiye Manisa'nın Akhisar ilçesinde satılan çeyrek bilete isabet etti. Diğer üç çeyrek biletin ikramiye tutarı ise Varlık Fonu'na devredilecekmiş. Aksihar'lı vatandaşımız hariç ikramiye Varlık Fonu'na çıktı demek doğru olacaktır. Akhisar ise büyük bir heyecan içerisinde talihlinin açıklanmasını bekliyor. Akhisar İlçesi Belediye Başanı Besim Dutlulu ise Twitter'dan talihliye seslenmiş. "Akhisar 25 Milyon TL daha zengin an itibariyle. Biletine büyük ikramiye çıkan 3,5 Milyon Lira da belediyeye atsın da hizmet edelim." Ülkemin İlçe Belediye Başkanı hizmet etmek için ikramiye talihlisinden medet umuyor. 3.5 Milyon istiyor hizmet etmek için. Ülkemizde her halükarda vatandaşın cebine elini atmak için zaman kollayan insanlar var. Partisi, makamı farketmiyor.
    amakafamiznasiguzel1
    3,5 milyon bana atsın belediyeden daha iyi hizmet ederim.
     dr.rock
     yakında devletçek E5 e çıkarız
      cinayetvaraga
      Durmak yok yola devam ediyorlar.
       peripedia
       Ne kadar itici bir tweet bu ya. Yılın ilk itici hareketi olarak tanımlamak istiyorum. Hizmet etmeniz için büyük ikramiyeye mi ihtiyacınız var sayın başkan. Ben hizmet edemiyorum demenin alternatif yolu olmuş bu çıkış ve hiç komik değil. Talihli zaten yüklü bir şans oyunları vergisi ödeyecek üzerine size haraç mı versin?
        sedefartuny
        Bazı şeyler değişmez. Cumhurbaşkanı da olsan, belediye başkanı da bazı şeyler ya genlerimizde ya da doğamızda var artık ne dersek diyelim. Biri iban numarası verir bir diğeri hizmet için 3.5 milyon lira ister. Başkalarının paralarına göz dikmek normal bir şey haline geldi artık.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.