Ailesiyle Arkadaş Gibi Olanlar Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   biribizidurdursuncanim
   Mesela annemle aramız iyi ama babamla hep bi mesafe vardır. Tabi ki her şeyde arkamda ama ona her şeyi anlatamıyorum mesela her zaman saygı mı korumak zorundayım. Bilmiyorum bazılarının aralarında cidden arkadaş ilişkisi var bazen özenmiyorum değil.
    samyeli90
    Annemle öyleyiz herşeyimi anlatırım ama yine de saygı var aramızda Kardeşim yavaşça kapımı tıklatır ablaa der bir şey göstercem der o arada herşeyi anlatır fikir ister ben de düşüncemi söylerim sonra bir kaç gün sonra naptın derim anlatır öyle yani
     ssahinn
     Bizdede bi arkadaş var babasıyla öyle. Potansiyel sevgili adaylarını gösteriyor babasıda bundan olmaz bu yakışıklıymış felan diyor baba ne evlenicem mal mıyım iki gün eğlenirim biter diyor. Bugün okuldan kaçıcam şunu yapıcam vs.. Bu kadarda değil bence bi sınır olmalı babada bi dur demeli. Ama yaşadıklarını duygularını paylaşabiliyor olmak güzel bi şey.
      sihirbaz
      değilim ve olmak istemem zaten , seviyeli ilşkiler adamıyım ben kanka
       mrlawyerkk
       Babamla böyle gibiyiz sanki ama o kadar da modern family falan tadında değil tabii. Diğer ailelere göre biraz daha arkadaşvari bir baba oğul ilişkimiz var.
        detokssuyu
        Var. Ben. Başka türlü o aile evi yaşanılamaz bir hal alır çünkü. Arkadaş gibi olunamasa bile bir şekilde dengelemek lazım.
         selshine
         Ben ailemle arasında hep mesafe olan biriyim. Bence arkanda hep seni dinleyen birinin olması çok güzel bir şey. Olsun isterdim ama yapacak bir şey yok şu an da saygılı, güzel bir ilişkimiz var.
          selondi
          Annemle çok iyi anlaşırız ama yine de her şeyi söyleyemem. Böylesi de iyi bence ya arkadaşım olmadığını biliyorum ama iyi bir anne olduğundan da eminim böyle bir ilişkide
           kalpci
           Her daim, ilk rakımı babamla içtim misal
            archie
            aslında arkadaş gibi olmamız lazım ama pek değiliz galiba bizim ailede ancak bir kaç kuşak sonra mümkün olacak bir şey
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.