Ailenizin ya da Sizin Başınıza Gelen Tatsız Miras Olayları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   unutulmus
   bu miras gerçekten akılsız bir sülalen varsa eziyet haline geliyor. dedem vefat edeli neredeyse 10 sene oldu ama çözüm yok. 5 kardeş baba tarafım ve bir bahçeyi yıllardır bölüşemiyorlar. aslında çözüm çok basit herkese eşit dağıtılacak fakat kız kardeşlere dedem tarafından daha küçük arazi bırakılmış. onlar da elinde tapu olmadan sadece söz üzerinden birisine satmışlar🤷🏻‍♀️ hal böyle olunca şimdi başkaları da tapu işinde söz sahibi oluyor ve kız kardeşler de sattıkları arazi haricinde yasal haklarını da istiyorlar. buna kızan büyük amcam böyle şey olmaz diyor. sıçıp sıvamış başkalarına aile malımızı satmışsınız daha fazla yer yok size diyor. damatlar araya giriyor falan derken varlık içinde yokluk çekiyoruz. siz de anlatın da yalnız olmadığımızı bilelim sevgili miras mağdurları :)
    absurdizm
    anne tarafından hiçbir sıkıntı yok ama baba tarafı beni bitiriyo
     sairsel
     Ohooo hangi birini anlatayım? Baba tarafı da anne tarafı da çok karışık, bizim büyük dedeler paylaşmadan gidince iş amcalara dayılara kaldı onlarında kimisi yaşamıyor, çoluk çocuk torun tombalak her biri bir tarafta nasıl olacak bilmiyorum.
      cinayetvaraga
      eğer hisseli tapunuz varsa geçmiş olsun. anne tarafımda var dünya kadar arsa ve tarla ama hisseli olduğu için anlaşmazlık çok. bir inatlaşmadır gidiyor. 25 yıldır bekliyor yerler. anamdan bana geçecek hak sonra onlar düşünsün. bulurlarsa beni satarlar 😈
       silmarillion
       Ohoo hangi miras olayı tatlı ki hep kavga tartışma, hep bir adaletsizlik oluyor illa ki
        eski_bi_tanidik
        Abbooo bizde fırtına koptu fırtına. Ben küçüktüm o zamanlar. Dedem olmuştu. 4 kardeş bölüsememislerdi. Yok sen ayrımcılık yapıyon söyle böyle. Kustuler. Oyle iste
         lovewkoko
         benim dayım eniştemi dövdüğü için çıkmaza girmişti olaylar. ondan sonrasında yokum ben zaten. aileyi de mirası da boşverdim.
          gundemss
          Bize genelde miras değil borç geliyor skdkfkf
           detokssuyu
           Dayım çok hastayım ameliyat olacağım diye teyzemleri ve annemi kandırıp aileden kalan tüm mal varlığını üzerine geçirmişti. Çok temiz halletti her şeyi, ellerimiz boş kalakaldık biz de.
            gizemino
            Vaa henüz yok ya dedem daha vefat etmeden kavga vs çıkmasın diye eşit şekilde çoktan böldü halletti bu isi
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.