Ailenizin Sizi Kıyasladığı En Garip Tip
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Maalesef aileler çocuklarını birileriyle kıyaslama huylarından bir türlü vazgeçemiyor. Ve genellikle size örnek gösterilen tipler hep en sevmediğiniz hatta nefret ettiğiniz kişiler oluyor. Senin kıyaslandığın en garip tip kimdi?
    peripedia
    Yaşıtım olan kuzenimle beni bırakın çekirdek ailelerimizi tüm sülale kıyaslıyor. Okullarımızdan, giydiklerimize, yediklerimize, içtiklerimize kadar kıyaslanıyoruz. Küçükken çok iyi anlaşmamıza karşın bu kıyas mevzu yüzünden birbirimizden çok uzaklaştık ve nefret eder bir hale geldik. Lütfen aileler çocuklarınızı kimse ile kıyaslamayın. İnanılmaz sinir bozucu bir durum bu.
     plazacalisani
     Babannem kıyaslar. Dedemin erkek kardeşinin torunu var. Kadının suratından fer fecirlik akıyor. Öyle nalet öyle hin bir şey. Aynı zamanda bıyıklı filan da geziyor. Yanlış anlaşılma olmasın queer'e filan karşı değilim de babaannem ne anlasın öyle tüylerini almak istemeyen kadınlardan filan. Aynı zamanda kadın da öylesi biri değil. Ama babaanneme göre ay parçası gibi suratı var. Ben ise kapıdaki paspas işte :D
      rotasizkerim
      Bende bu zamana kadar komşu oğlu olarak rolümü yerine getirdim hep örnek birisiydim bu yüzden beni mahallede döven çok oldu xD
       tsukyomi
       3 numaralı kuzen. Halam da onu benimle kıyaslar. İngilizce öğretmenliği okudu diye teyzemler hep ''bak dayadı sırtını devlete'' der. Onun durumu ise bambaşka. Aile evinde kalırken epey yakındık halamla. Bu kuzen Erasmus'tu şuydu buydu derken bir siyahiyi kaptı getirdi buraya damat niyetine. Halamın tansiyon 1, ''Dilara'yı örnek al ya, bak kıza hep eli yüzü düzgün polis buluyor, asker buluyor'' diye bağrınırdı. Kuzen durumu bildiği için dudaklarını yerdi dinlerken. Çok masumsun hala, ırkçı olmana rağmen çok masumsun.
        sedefartuny
        Ben yaşıt olduğum akraba, arkadaş, komşu, sokaktan geçen biriyle bile kıyaslanıyorum. Hayatı, yaşam mücadelesi, şartları önemli olmaksızın kıyaslarlar sağ olsunlar. İnsanın sinirlerini alt üst eden bir durum. Hele hiç tanımadığım biri ile kıyaslanmak korkunç.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.