Ailenizin Koyduğu En Katı Kural
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Her ailede farklı dinamikler var elbette. Ailelerin yaşadığı yer, geldikleri kültür vs. bu durumda çok etkili. Bizde benim içimi en çok acıtan küçükken ailemin asla onlarla uyumama izin vermemesi olmuştu. Korkuyordum bazı geceler gidiyordum, asla kabul etmiyorlardı. Yalnız uyumayı öğrenmeliymişim. Bu kadar katılığa da gerek yoktu bence.
    yabadabadu
    rahatım o konuda kural mural yok bizde
     mrsnl33
     25 yaşındayım,ama hâlâ gece on ikiden önce evde olmam gerekiyor
      fairytale-
      Asla ama asla arkadasimda kalamam.
       imcherry_
       telefonla konuşmam, çok dar ve kısa şeyler giymem, habersiz bir şey yapmam, sevgilimin olması, yaz aylarında çoklat yemem ve daha bir sürü şey yasak
        slmbnarda
        Telefonda mesajlaşmak yasak amq
         tsukyomi
         Ailemden ziyade babam diyeyim; -Ağlamak yasak -Gereksiz oyunlar (evcilik, bebekler vs.) yasak -Bayağı hareketler yasak -Gereksiz hassasiyetler yasak -Talimleri ve dersleri kaçırmak (sağlık sorunları haricinde) yasak Bunların dışındaki her şey serbestti. Sevgili, gece geç saatler, başkalarında kalmak, her şey serbest. Hayatımdan benim sorumlu olduğum kafama kakıldı.
          thetalentedmrripley
          Saat 22:00 olmuş ve televizyon hala açıksa annem vahiy gelmiş gibi bir anda televizyonun başında belirir, yeter artık yatın diyerek çat diye televizyonun fişini çekerdi. Neden düzgünce kapatmazdı, televizyona karşı bu öfkenin sebebi neydi hala bilmiyoruz.
           peripedia
           Kapılar kilitlenemez. Herkes kapısını çalar, hane halkı birbirinin odasına kapısını çalarak girmek durumundadır ama kilit diye bir şey yok. Nedeni ise odamızda başımıza bir şey gelme olasılığı.
            derinfeylesof
            Çok, kısıtlayıcı bir ailem yoktur ama sigara ve alkolden uzak durmamı isterle
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.