Ailenin ve Arkadaşlarının Onaylamadığı Bir Kişiyle Birlikte Olur musun?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Herkese iyi akşamlar arkadaşlar, Bir süredir buralardayım. İnsanların anlattıkları hikayelere samimi bir şekilde yorum yapıyor herkes. Buna güvenerek ben de bir şey danışmak istiyorum size. Şu sıralar en yakın arkadaşımla flört ediyoruz. Her şey o kadar güzel ilerliyor ki. Birlikte çok eğleniyoruz, çok mutluyuz. Sanki çok uzun süredir birlikteymişim gibi. Zaten arkadaşken de çok iyi anlaşıyorduk ama şu anda aramızdaki tutkuyu tarif edecek bir şey bulamıyorum. Genelde babam dışında bütün ailemle yaşadığım ilişkiyi paylaşırım. Fikirlerine önem veriyorum. Normalde ilişkilerime karışmayan annem ve ablam bu sefer kesinlikle olmaz, bu çocuk seni yarı yolda bırakır, güven vermiyor. Hem yakın arkadaştan da ilişki mi olur. Arkadaşlığa benzemez, yürümez bu iş diyorlar. Bir de flörtüm şu anda bir barda sürekli sahne alması. Arkadaşlarımın da büyük bir kısmı ailemle aynı fikirdeler. İlişkiye sadık kalabileceğine inanmıyor kimse. Ben de geçmişinde kızlarla genelde kısa süreli ilişkiler yaşadığını biliyorum evet uzun süredir de yakın arkadaşım. Herkes arkadaşlık ilişkimizi bozmamız gerektiğini ileride çok üzüleceğimizi söylüyor. Şu anda kimseye karşı hissetmediğim şeyleri ona karşı hissediyorum ve bunu bozmak istemiyorum. Zaten artık arkadaş olarak kalabilir miyiz ki? Ailemin ve arkadaşlarımın büyük bir çoğunluğunun hemfikir olması da içime bir kurt düşüyor açıkçası. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Size de danışmak istiyorum ailenizin ya da arkadaşlarınız sevdiğiniz kişiyi onaylamasa da o kişiyle birlikte olur musunuz?
    imailahorsilahh
    Aşk... Öyle kim ne dedi, öyle mi oldu, o öyle bu böyleydiye bakılmadan yaşanmalı. Ancak şu da var biri annen diğeri ablan naçizane fikrim şudur;aile bireylerinin de fikirlerine önem vererek yaşa ilişkini iyi gözlemle, bilhassa insanlara karşı olan davranışlarını.(ilişki işlerinde insan bazı şeyleri göremeyebiliyor) Haklı çıkacaklar demek istemiyorum. Ama genelde öyle oluyor(tecrübeyle sabit) umarım yanılırlar ve çok mutlu olursun....
     dr.rock
     arkadaşlığın biterse bitsin, ne zaman yaşayacaksın bu duyguyu... Bende barda sahne aldım, sevgilim sağ köşedeki masada beni izledi bazen, şarkıları gözünün içine baka baka söyledim, gelemediğinde programı bitirip yanına koştum. O bku yiycek adam her yerde yer... Kriminal bir durum yoksa ve +18 isen bak dalgana Onlar bilemez Sen bilirsin
      buse01
      Eğer iyi biriyse zaten dinlemem onları
       kanzap
       Ailem ve arkadaşlarım, özel hayatımdaki konularla ilgili karar verme aşamalarında bir etkisi olmuyor, olmaz. Tıpkı benim de aynı şekilde etkisiz olmam gibi.
        wizarddenizz
        Sonradan içinde kalıp pişman olmaktansa bence devam et ilişkiye. Hataysa eğer tecrübe olur ders çıkarırsın değilse de mutlu bir ilişkin olur.
         beyzuuu
         Herkes bu konuda hem fikir sen karşı taraftaysan bir bildikleri vardır özellikle annelerin ama bir şeyler yaşanmadan ders çıkarılmıyor ne yazık ki ve seni her zaman koruyamazlar bazı şeyleri öğrenmen lazım ayrıca belki iyiye gidecekti diye kendi kendini yemektense yaşa sonunda en fazla bir süre acını çeker yoluna devam edersin hayat bitmiyor. Bu arada ben senin yaşadığın olayın tam tersini yaşadım eski Bi arkadaşım beni sevdiğini söyledi çok koştu peşimden ama ben istemiyordum asla. Ama yakın arkadaşlarım annem de dahil olmak üzere onun saf sevdiğini ve geleceğim olacağına inancı tamdı beni zoraki ikna ettiler zorlu bi 2 buçuk sene sürdü ve nedensizce giden taraf o oldu meğerse hiç gösterdiği gibi biri değilmiş onun için yaptığım fedakarlıklar yanıma kaldı. Bana onunla olmam için akıl veren herkes bin pişman bu yüzden kimin ne çıkacağı belli olmaz sadece burdan dersimi aldım acımı çektim hayatıma öyle yada böyle devam ediyorum. Hayat senin karar senin ama sonunda çilesini de çeken sensin bunu unutma cesaretliysen devam et. Good luck baby 😇
          sairsel
          Toplumsal kabul görmeyen, özellikle aile onayı olmayan ilişkiler çabuk yıpranır. Böyle bir durumda özellikle siz çok arada kalabilirsiniz. İlişkiniz yüzünden aile bireylerinizle veya arkadaşlarınızla aranız açılabilir.
           amakafamiznasiguzel1
           Olurum. Oldum da. Çok mu iyi oldu? Yoo aynı son işte. Ama yine olur muyum? Olurum. Arsızım olum ben
            gregory_
            Müzisyenden zarar gelmez bildigin yolda devam et, senin hayatin sen yaşa.
             rosemary_
             ben olamadım :) 15 yaşındayken bir çocukla tanışmıştım ailem de ailesini tanıyormuş, bizimkiler öğrenince durumu hemen devreye girmişlerdi. biz de ayrılmak durumunda kalmıştık. o kişi şu anda evli mutlu ve çocuklu bense sap olarak hayatıma devam ediyorum :)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.