Ailene Asla İtiraf Edemeyeceğin Bir Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kenantatlitug
   Seks oyuncakları aldığımı onlara asla söyleyemezdim galiba...
    patronicee
    Sevgili ailem,lise zamanımda yıllarca aradığınız o abimin meşhur kol saatini ben alıp okutmuştum çünküü en yakın arkadaşımın evinde yiyecek hiçbirşeyleri olmadığını görünce kıyamamıştım.
     ezgisarikaya
     adetim bir süre geçirince panik olup kanda hamilelik testi için arama yapmıştım. internet geçmişi hakkında da pek fikrim olmadığı için silmek aklıma bile gelmemişti daha doğrusu bunu başka birnin görebileveğini bilmiyordum. tabii ki olabilecek en kötü şey oldu ve babam gördü. sonrasında akşam yemek yerken konuyu açtı herkesin içinde... o an 2 saniye bile düşünemedim laps diye suçu kardeşime attım. o da masada bi afalladı sonra bozmadı yalanı baba arkadaş sormuştu telefonda falan bir şeyler sıktı geçiştirdi. canım kardeşim benim o an olayı bozsaydı neler neler olurdu az çok tahmin edebiliyorum ama kurtardı yine yeniden beni... sonra da gizli sekmeden ne nasıl aratılır geçmiş nasıl temizlenir öğretti küçük aşkım benim.
      benita
      Aile evinde yaşamaktan mutlu değilim ve bunu onlara itiraf edemem..
       raselika
       Birkaç kez intihar girişiminde bulunduğumu söyleyemem sanırım.
        leafgoat
        şehir dısına gidiyorum diye evden ayrılıp ülke dısında 1 hafta sürtmem :D
         ahlaviniaa
         Yılbaşı günü babam, işyerindeki kadınlarla iş yerinde yılbaşı partisi yapıyoruz sanarken, annemin arkadaşlarla Levent Yüksel konserindeyiz sanması ve benim aslında sevgilimle beraber olmam. Bu arada yılbaşından bir hafta sonra da babamın mesaiye kaldım diye eve gitmedigimi sanması, annemin arkadaşla sinemaya gidip sonrasında arkadaşın evinde kaldığımızı sanması ve benim yine sevgilimle sinemada olmam ve sonrasında sabaha kadar birlikte olmamız. Anneye bir yalan söylemek, annenin ise babaya yalanın daha hafifletilmiş versiyonunu söylemesiyle oluşan bir yalanlar zinciri.
          kuyinist
          Paralarin nereye gittigi ben bile kendime itiraf edemiyorum
           faruktekin
           babamın işyerinin camlarını ben kırmıştım. arabasını da ben çaldım ve parçalatıp sattım arkadaşlarımla. daha sonra kaskodan parasını almaya çalışırken de epey yardımda bulunmuştum peder beye. sonuçta hem ben para kazandım hem de babam parasını aldı kaskodan. bir arabayı parçalatıp iki arabamız olmuş gibi düşün. şimdi bunu babama anlatsam anamı s...r
            vitaly
            Yan komşumuzun edepli(!) kızının bana attığı mesajlar ve görüntüleri itiraf edemezdim...
             zengin-kralice
             Defalarca başkalarıyla sevişip durdum evlenene kadar. Vicdan azabı çekiyorum başka bir şey değil.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.